Yandex Metrica

MHK'da flaş ayrılık! VAR'dan sorumlu MHK Başkan Vekili Tolga Özkalfa istifa etti! İşte yerine getirilen isim

MHK'da flaş ayrılık! VAR'dan sorumlu MHK Başkan Vekili Tolga Özkalfa istifa etti! İşte yerine getirilen isim

TFF, VAR'dan sorumlu MHK Başkan Vekili Tolga Özkalfa'nın görevinden istifa ettiğini ve yerine Cem Satman'ın getirildiğini kamuoyuna duyurdu.

Spor

29.04.2024, 21:47

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), VAR'dan sorumlu MHK Başkan Vekili Tolga Özkalfa'nın görevinden istifa ettiğini duyurdu. Özkalfa'nın yerine göreve Cem Satman atandı.

TFF'den yapılan açıklama şöyle;

"VAR'dan sorumlu MHK Başkan Vekili, Profesyonel Müsabaka İcra Kurulu Üyesi Tolga Özkalfa görevinden istifa etmiştir. Tolga Özkalfa'ya teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.

Görevinden istifa eden Tolga Özkalfa yerine VAR'dan sorumlu MHK Üyeliği görevine Dr. Cem Satman getirilmiştir. Dr. Cem Satman'a yeni görevinde başarılar diliyoruz."

CEM SATMAN

Galatasaray'dan bomba transfer: Hedef İngiltere Galatasaray'dan bomba transfer: Hedef İngiltere Haberi Görüntüle

CEM SATMAN KİMDİR?

1976 yılında Ankara'da doğan Cem Satman, Ankara Demirspor altyapısında futbol oynamıştır. Ankara Üniversitesi'nde Beden Eğitimi ve Spor Lisans, yine Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi'nde Eğitim Psikolojisi alanında Yüksek Lisans ve Doktora, İngiltere'de de dil eğitimi, öğrenimi görmüştür.

14 yıldır Beden Eğitimi Öğretmenliği yapan Dr. Cem Satman, Süper Lig ve FIFA Yardımcı Hakemliği görevleri yapmıştır. Futbol hakemliği, eğitim ve eğitim psikolojisi alanlarında çevirilerini ve yazarlığını yaptığı eserleri ve bilimsel makaleleri olan Dr. Cem Satman, TFF bünyesinde de görev yapan UEFA Fitness Direktörü Werner Helsen'in fitness ekibinde de yer almaktadır. Satman evli ve bir çocuk babasıdır.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading