banner2

Melih Gümüşbıçak kimdir? Mesut Özil'i eleştiren Melih Gümüşbıçak ne iş yapıyor?

Mesut Özil'i eleştirmesiyle gündeme oturan Melih Gümüşbıçak kimdir? Melih Gümüşbıçak ne iş yapıyor? Melih Gümüşbıçak ile ilgili merak edilenler haberimizin devamında.

Spor 20.08.2021, 14:04 20.08.2021, 14:43
Abone ol
Melih Gümüşbıçak kimdir? Mesut Özil'i eleştiren Melih Gümüşbıçak ne iş yapıyor?

Tecrübeli spiker ve sunucu olan Melih Gümüşbıçak, yapımcı Acun Ilıcalı’nın kanalında Fenerbahçe maçı sonrası Mesut Özil’i eleştirdi. Bu eleştirileri karşısında Fenerbahçe ve Mesut Özil taraftarlarından tepki toplayan Melih Gümüşbıçak’ın özel hayatı merak konusu oldu. Peki Melih Gümüşbıçak kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte merak edilenler…

MELİH GÜMÜŞBIÇAK KİMDİR?

Fenerbahçe’nin kendi sahasında karşılaştığı Helsinki ile olan maçında Melih Gümüşbıçak’ın spikerliği gündem oldu. 10 Ağustos 1968 Ankara doğumlu olan Gümüşbıçak, İstanbul’da yaşamaktadır. Ankara 50.Yıl Lisesinden mezun olduktan sonra İktisat ve siyasal bilgiler öğrenimi gören Gümüşbıçak, şu an spor ve magazin sunuculuğu yapmaktadır. Mesleğe TRT'de girip orada spor programları sunmuş, daha sonra Doğan Yayın Holding'e geçmiştir. Daha sonra Show TV'de Televole adlı magazin programını sunmuştur. Daha sonra Lig TV'ye geçen Gümüşbıçak, halen bu kanalda sunuculuk yapmasının yanı sıra 360 kanalında ise spor programı hazırlayıp sundu. Melih Gümüşbıçak günümüzde TRT'de çalışmaktadır. Halen TRT Spor Kanalında Şampiyonlar Ligi programlarını ve çeşitli spor yayınlarını sunmaktadır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!