banner2

Manchester United'ın laneti sürüyor! Rashford trafik kazası geçirdi

Premier Lig'in 6. haftasındaki zaferin ardından Manchester United'ın yıldızı Marcus Rashford trafik kazası geçirdi, ancak sağlık durumu iyi.

Spor 24.09.2023, 18:05
Abone ol
Manchester United'ın laneti sürüyor! Rashford trafik kazası geçirdi

Manchester United, Burnley karşısında Bruno Fernandes'in golüyle kazandıktan sonra sevinç ve zafer coşkusu yaşarken, yıldız oyuncu Marcus Rashford için trajik bir an yaşandı.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Athletic tarafından bildirilen habere göre, maçın ardından takımıyla birlikte Manchester'a dönen Marcus Rashford, evine gitmek için yola çıktığı sırada trafik kazası geçirdi. Ancak, Rashford'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

DİĞER AÜRÜCÜNÜN DURUMU DA İYİ

Kazaya karışan diğer sürücünün de herhangi bir yaralanma olmadan kazayı atlattığı açıklandı. Bu trajik olayın sonucunda her iki tarafın da sağlık sorunu yaşamaması en azından teselli verici bir haber olarak kayda geçti.

KAZANIN ŞOKUYLA EVİNE DÖNDÜ

Marcus Rashford, kazanın ardından evine döndüğü ve şokun etkisi altında olduğu bildirildi. Ancak, sağlık durumunun iyi olması, hem kendisi hem de Manchester United taraftarları için bir rahatlama kaynağı oldu.

Bu trajik olay, Manchester United'ın zafer coşkusunu gölgelese de, Rashford'ın sağlık durumunun iyi olması, futbol camiasını rahatlattı. Olayla ilgili detaylar ilerleyen saatlerde daha fazla aydınlatılacak gibi görünüyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!