banner2

Lucescu sinirden çıldırdı! Basın toplantısını soru almadan terk etti! İşte o anlar

Maç içinde tribünleri tahrik etmek için her şeyi yapan Dinamo Kiev teknik Direktörü Lucescu, takımının yenilgisi sonrası soyunma odasında gergin sözler sarf etti. Fenerbahçe'nin çok sert oynadığını iddia eden Rumen hoca, soru almadan toplantıyı  terk etti.

Spor 08.09.2022, 22:26
Abone ol

Dinamo Kiev Teknik Direktörü Mircea Lucescu, 2-1 yenildikleri Fenerbahçe maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında oldukça sinirlirdi. 

SERT OYNAYAN FENERBAHÇE'YMİŞ!

Takımının maç boyunca yaptığı sertliklere tezat bir açıklama yapan Rumen teknik adam, "Oyuncularım sakatlandı. Kalecim sakatlandı. Forvet oyuncusunu defansa çekmek zorunda kaldım. Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum ama Avrupa seviyelerinde böyle oynamamalı. Çok fazla faul yapıldı. Oyuncular biraz simulasyon yaptılar. Çok da agresif bir maçtı" dedi.

"BENİ BİRAZ ANLAYIN"

Oldukça öfkeli olduğu gözlenen Lucescu daha sonra gergin bir şekilde, "Bu kadar yeter sonra yine geliriz" dedi ve basın toplantısını soru almadan terk etti. Rumen teknik adam basın odasını terkederken de gazetecilere dönerek "Çok fazla faul oldu. Oyuncularım hastanelik oldu. Kalecim sakatlandı. Biraz beni anlayın" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!