Yandex Metrica

Sitede Ara

Kulübünden resmi açıklama geldi: James Rodriguez Kartal mı oluyor?

Kulübünden resmi açıklama geldi: James Rodriguez Kartal mı oluyor?

Beşiktaş'ın transfer gündeminden James Rodriguez'de sıcak bir gelişme yaşandı. Sao Paulo Teknik Direktörü, Kolombiyalı yıldızın takımdan ayrıldığını duyurdu. Beşiktaş, ara transfer dönemi kapanmadan James Rodriguez transferini resmiyete dökmeyi hedefliyor.

Spor

09.02.2024, 12:33

Beşiktaş'ın transfer atağında önemli bir adım atıldı. Sao Paulo Teknik Direktörü Thiago Carpini, James Rodriguez'in takımdan ayrıldığını açıkladı ve bu durum Beşiktaş için müjdeli bir haber niteliği taşıdı. Kolombiyalı yıldızın transferiyle ilgili heyecan dorukta.

Galatasaray'dan KAP açıklaması! Yıldız isimle sözleşme imzalandı Galatasaray'dan KAP açıklaması! Yıldız isimle sözleşme imzalandı Haberi Görüntüle

JAMES RODRIGUEZ BEŞİKTAŞ'A ÇOK YAKIN

Beşiktaş'ın transfer gündeminde uzun süredir yer alan James Rodriguez için beklenen gelişme sonunda gerçekleşti. Sao Paulo Teknik Direktörü'nün açıklamasıyla birlikte, Kolombiyalı yıldızın Beşiktaş'a transferi adım adım resmiyete dökülüyor.

Nasılsa cezası yok! Fransız yıldız Mbappe, yine Fransa'daki seçimler için yol gösterdi Nasılsa cezası yok! Fransız yıldız Mbappe, yine Fransa'daki seçimler için... Haberi Görüntüle

RESMİ AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Beşiktaş yönetimi, James Rodriguez'in transferini ara transfer dönemi kapanmadan resmiyete dökmeyi hedefliyor. Taraflar arasındaki görüşmelerin olumlu sonuçlanmasıyla birlikte, resmi açıklamanın da kısa süre içinde gelmesi bekleniyor.

Fenerbahçe milli futbolcuyu duyurdu: Prensipte anlaşmaya varıldı Fenerbahçe milli futbolcuyu duyurdu: Prensipte anlaşmaya varıldı Haberi Görüntüle

OYUNCU PERFORMANSI

Sao Paulo forması altında 14 maça çıkan 32 yaşındaki futbolcu, 1 gol ve 3 asistle takımına katkı sağladı. Beşiktaş'ın hücum hattını güçlendirecek olan Rodriguez, tecrübesiyle de takıma önemli bir katkı sunmaya hazırlanıyor.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading