banner2

Kansere yakalanan Christoph Daum'un son hali şoke etti

Süper Lig'de Fenerbahçe ve Beşiktaş ile şampiyonluk yaşayan Alman teknik direktör Christoph Daum'un cilt kanseri teşhisi konulduktan sonra ilk kez bir televizyon programına çıktı. Daum'un bitkin görüntüsü dikkat çekti.

Spor 04.02.2023, 16:43 04.02.2023, 16:57
Abone ol
Kansere yakalanan Christoph Daum'un son hali şoke etti

Daha önce Türkiye'de Beşiktaş, Fenerbahçe ve Bursaspor'u çalıştıran Alman teknik direktör Christoph Daum'a kısa bir süre önce cilt kanseri teşhisi konulmuştu.

Beşiktaş ve Fenerbahçe'yi şampiyon yaparak Türk futboluna damga vuran Christoph Daum, kansere yakalanmasının ardından ilk kez Almanya'nın ulusal kanalı ARD'de yayınlanan bir programa katıldı.

''BAZEN FİŞTEN ÇEKİLMİŞ GİBİYİM''

Hastalığıyla ilgili konuşan Alman teknik adam, "Artık vücudumdaki tüm maddeleri işliyorum. Bir eyaletten diğerine gidiyorum. Bazen fişten çekilmiş gibiyim." ifadelerini kullandı.

SON HALİ SEVENERLİNİ ÜZDÜ

Yakalandığı hastalıktan dolayı kemoterapi tedavisi gören Alman teknik adamın son hali sevenlerini üzdü. Kemoterapinin etkisiyle bir hayli kilo veren Christoph Daum, gördüğü tedavinin etkisini gösterdiğini ve doğru yolda olduğunu ifade etti.

''BEN BİR SAVAŞÇIYIM''

Hatırlanacağı gibi Daum daha önce yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullanmıştı; "Beni iyi tanıyorsunuz. Ben bir savaşçıyım ve bu zorlukla iyimser bir şekilde ve tüm gücümle mücadele edeceğim. Bu yüzden mümkün olan en kısa sürede iyileşmek için şimdi özel yaşama ihtiyacım olduğuna saygı duymanızı rica ediyorum. Olumlu mesajlarınızdan mutlu oluyorum ve desteğiniz için teşekkür ederim." 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!