Jorge Jesus, canlı yayında Arda Güler kararını açıkladı

Fenerbahçe'nin teknik direktörü Jorge Jesus, Slovacko maçı öncesi Arda Güler hakkında açıklamalarda bulundu. Jesus, "Arda Güler konusunda takım için en iyi olduğunu düşündüğüm kararı vereceğim" ifadesini kullandı.

Spor 10.08.2022, 21:53 11.08.2022, 00:15
Abone ol
Jorge Jesus, canlı yayında Arda Güler kararını açıkladı

Slovacko maçı öncesi Jorge Jesus, genç yıldız Arda Güler için dikkat çeken ifadeler kullandı. Fenerbahçe'nin teknik direktörü Jorge Jesus, müsabaka öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Jesus'un Arda Güler için, “"Arda Güler konusunda takım için en iyi olduğunu düşündüğüm kararı vereceğim" dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Çekya'da oynanacak olan Slovacko maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

"OYUNCULARIN DURUMUNA BAKACAĞIZ"

Jesus, "İlk maçta evimizde iyi bir sonuç aldık. Bunu koruyup bir sonraki elemelere geçmek istiyoruz. Ligdeki son maçın üstünden az bir süre geçti. Oyuncuların durumuna göre kararlar alacağız" dedi. Jesus, "Yoğun bir takvimdeyiz. Pazartesi günü lig maçı oynadık. Oyuncuların fizyolojik olarak iyi toparlanması için 72 saat gerekiyor. Bu nedenle yarın rotasyon yapmamız normal. Daha taze kan diyebileceğimiz isimleri sahaya süreceğiz. Elimizde çok fazla opsiyon var” diye konuştu.

ARDA GÜLER İÇİN KARARIMI VERECEĞİM

Jesus, "Arda Güler konusunda takım için en iyi olduğunu düşündüğüm kararı vereceğim" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!