Jesus'u mest eden tek Fenerbahçeli: Sakın satmayın ona ihtiyacım var

Fenerbahçe ile el sıkışan ve kısa zaman içerisinde açıklanması beklenen Jorge Jesus, sarı-lacivertli yönetime yıldız savunmacının satılmaması için görüş bildirdi.

Spor 27.05.2022, 11:47 27.05.2022, 11:51
Abone ol
Jesus'u mest eden tek Fenerbahçeli: Sakın satmayın ona ihtiyacım var

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe, daha önce anlaşmaya vardığı Portekizli teknik adam Jorge Jesus'u Pazartesi günü açıklamaya hazırlanıyor. 

Başkan Ali Koç'un ''Jesus, Fenerbahçe'yi 2,5 aydır izliyor. Raporunu da sundu'' sözlerinden gözler takımda gidecek ve kalacaklara çevirilirken Jesus'un hayran olduğu isim ortaya çıktı.

KİM MİN JAE'YE HAYRAN OLDU

Portekizli çalıştırıcı, 2.5 aydır izlediği Fenerbahçe’de Güney Koreli stoperi Kim Min Jae’yİ, çok beğenirken, Başkan Ali Koç’la yaptığı görüşmelerde bu konuya özellikle değindi. Kim gibi bir oyuncunun mutlaka kadroda tutulması gerektiğini ifade etti.

20-25 MİLYON EURO'LUK BÜTÇE YETERLİ

Jesus, Ali Koç'la transfer bütçesini planlarken Kim Min Jae’nin takımda kalacağı ve 20-25 milyon euroluk bir bütçenin yeterli olacağını ifade etti. Eğer Kim gibi bir isim kaybedilirse yerine bu ayarda bir stoper bulabilmek için 20-25 milyon euroluk transfer bütçesinin 2 katına çıkacağı bildirildi. 

ÖN ELEME MAÇINDA OYNATMAK İSTİYOR

Jesus’un 24 yaşındaki savunmacıyı 19-20 Temmuz’da oynanacak Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turuna kadar ilk 11’de görmeyi amaçladığı belirtildi. Kim’in sakatlığını atlatıp hemen takıma katılması hedefleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!