İsmail Kartal'dan galibiyet açıklaması!

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, "Daha farklı da kazanabilirdik, ikinci yarı çok net pozisyonlarımız vardı" ifadelerini kullandı.

Spor 20.01.2022, 00:03 20.01.2022, 00:56
Abone ol
İsmail Kartal'dan galibiyet açıklaması!

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Altay'ı 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

İsmail Kartal'ın açıklamaları şöyle:

"TARAFTARLARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmayarak buraya geldiler. Geriye düşmemize rağmen oyuncularıma destek verdiler. Onların vermiş olduğu bu destekle de geriye düşmemize rağmen kazanmayı bildik.

"Taraftarlarımıza, futbolcularımıza destek verip sahip çıktıkları için, zor günümüzde onlara minnettarım. Onlara çok teşekkür ediyorum."

"İKİNCİ YARI ÇOK NET POZİSYONLARIMIZ VARDI"

"Daha farklı da kazanabilirdik, ikinci yarı çok net pozisyonlarımız vardı. Kopuk kopuk oynadık, daha eksiklerimiz var. Hasta ve sakat oyuncularımız geri dönseler de daha tam değiller. Bunların tam olması için biraz daha zamana ihtiyacımız var."

"ÇOK NET ÇALIŞIYORUZ"

"İki haftadır duran toptan gol atıyoruz. Çok net çalışıyoruz. Oyuncularım da buna iyi cevap verdiler."

"3 PUANI ALDIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUM"

"Biraz daha düzenli oynamaya ve topun hızını artırmaya ihtiyacımız var. Bugünden yarına hemen bunları başaramayız. Çalışmak ve zamanla alakalı bir şey. Kazanmak çok önemliydi, 3 puanı aldığımız için çok mutluyum."

"HAFTA İÇİ YAPTIĞIM AÇIKLAMALARIN KARŞILIĞINI BUGÜN GÖRDÜM"

"Hafta içi yaptığım açıklamaların karşılığını bugün gördüm. Fenerbahçe'nin bir evladı olarak, bütün oyuncularımızı ve beni kucakladılar. Onların beni sevdiğini biliyorum ama bugün benden çok oyuncularımı sevmelerini istiyorum."

"Birlik olursak, çok daha başarılı olacağımızı düşünüyorum."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!