Işıtan Gün sessizliğini bozdu! Fatih Terim küfür ederek limit kurallarına sinirlendi

Son dakika haberleri... Galatasaray yönetici Işıtan Gün, blog adresinden bir yazı paylaşarak Fatih Terim ile arasında geçen küfürlü diyaloğu anlattı. Transfer dönemine de değinen gün, çete imasında bulundu.

Spor 31.03.2022, 16:07 31.03.2022, 16:09
Abone ol
Işıtan Gün sessizliğini bozdu! Fatih Terim küfür ederek limit kurallarına sinirlendi

Galatasaray'da başkan Burak Elmas'ın ekibinde yer alan Işıtan Gün, açıklamalarda bulundu.

Kendisine ait bir blog sitesinde uzun bir yazı paylaşan Gün, Fatih Terim ile arasında geçen transfer görüşmesini de kamuoyu ile paylaştı.

Işıtan Gün: 26 Mart Cumartesi günü gerçekleşen ve bana göre Galatasaray tarihinde unutulmayacak yaralar açmış olan Olağan Genel Kurul toplantısının üzerine, bu açıklamayı kaleme almak, gerek Galatasaray camiasının, gerekse kamuoyunun bilmediği, ya da bir bölümünün işlerine öyle geldiği için görmezden geldiği bazı gerçekleri tüm yalınlığıyla paylaşmak istedim.

IŞITAN GÜN: TRANSFER İŞLEMLERİ BİR ÇETE KONTROLÜNDE

Sonuç olarak, özetlemeye ve örneklendirmeye çalıştığım emareler, futbol şubemizde çok acilen ciddi tedbirler alınması gerektiğini göstermektedir. Söylemeye dilim varmıyor ancak ne yazık ki Galatasaray'ın transfer işlemleri adeta bir çete tarafından kontrol altına alınmış görünmektedir. Bu nedenle, alınacak tedbirlere ek olarak son yıllarda yapılan tüm işlemlerin bağımsız ve suiistimal olasılıklarını da muhakkak içerecek şekilde özel kapsamlı bir denetime tabi tutulması gerektiğini işaret etmektedir.

IŞITAN GÜN: FATİH TERİM S...... LİMİTİNİ DEDİ

Yapılan transfer listelerinde, TFF Harcama Limitleri, FFP kuralları ve Bankalar Birliği Anlaşmasındaki taahhütlerimiz tamamen göz ardı edilmiş durumdadır. Uymakla mükellef olduğumuz yükümlülükler yokmuşçasına planlama yapılmaktadır. Dün yaptığımız görüşmede bu konuyu hocamıza zaman zaman aktarmaya çalıştığını ancak teknik direktörümüzün bu konu gündeme geldiğinde sinirlendiğini, hatta dün de konuyla ilgili olarak “s...rim limitini” (kendi ifadeleridir) dediğini söyledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!