Yandex Metrica

İrfan Can Kahveci A Milli Takım'dan çıkarılacak mı? TFF konuyla ilgili açıklama geldi

İrfan Can Kahveci A Milli Takım'dan çıkarılacak mı? TFF konuyla ilgili açıklama geldi

EURO 2024 hazırlıklarının sonuna gelen A Milli Takımı'ndan kötü haber geldi. Polonya maçında sakatlanarak oyundan çıkan milli yıldız İrfan Can Kahveci'nin sağlık durumu ve milli takımdaki geleceği hakkında açıklama geldi. İşte detaylar..

Spor

13.06.2024, 11:23

EURO 2024'e sayılı günler kala A Milli Takım'dan üzücü haber geldi. Fenerbahçe'nin 28 yaşındaki yıldız ismi İrfan Can Kahveci, Polonya hazırlık maçının ilk yarısında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı.

Bunun üzerine TFF, Kahveci'nin tedavisinin devam ettiğini açıklayarak geleceği hakkında bilgi verdi.

TFF'den İrfan Can Kahveci için yapılan açıklamada "A Milli Takımımızın EURO 2024 kadrosunda bulunan oyunculardan İrfan Can Kahveci'nin Polonya ile oynanan özel maçın ilk yarısında yaşamış olduğu sakatlıkla ilgili tedavisi devam etmektedir. Milli futbolcumuzun sağlık durumu günlük olarak takip edilecektir." ifadelerini kullandı.

Milli Takım, Berlin'de Mehter Marşı ve Bozkurt işaretleriyle karşılandı Milli Takım, Berlin'de Mehter Marşı ve Bozkurt işaretleriyle karşılandı Haberi Görüntüle

TEDBİR AMAÇLI 

TFF'den yapılan açıklamada milli futbolcunun son yapılan idmana tedbir amacıyla katılmadığını bildirmişti. 

''Millî takımda Mert Günok ve İfran Can Kahveci tedbir amaçlı antrenmanda yer almazken, Zeki Çelik ve Ferdi Kadıoğlu takımdan ayrı çalıştı. Çalışmanın ilk bölümünde takımla idman yapan Samet Akaydin ve Ahmetcan Kaplan, antrenmanı ayrı çalışmalarla tamamladı.''

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Loading