Yandex Metrica

İmzalar atıldı! Jose Mourinho resmen Fenerbahçe'de: 'Bu forma artık bedenimin bir parçası'

İmzalar atıldı! Jose Mourinho resmen Fenerbahçe'de: 'Bu forma artık bedenimin bir parçası'

Fenerbahçe, yeni teknik direktörü Portekizli çalıştırıcı Jose Mourinho ile Ülker Stadı'nda görkemli bir törenle resmi sözleşme imzaladı. Mourinho, "Bu forma tıpkı benim bir derim gibi, bir kemiğim gibi." ifadelerini kullandı.   

Spor

03.06.2024, 08:32

Kadıköy'deki Ülker Stadyumu'nda düzenlenen görkemli törenle Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olan Jose Mourinho, imzayı attı.  Yeni sezon çalışmaları kapsamında ilk olarak teknik direktörlük değişimine giden Fenerbahçe, Portekizli Teknik Direktör Jose Mourinho'yu özel uçakla İstanbul'a getirtti.

Mourinho'nun ikna edilmesinin ardından İstanbul'a getirildi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Sportif Direktör Mario Branco ile birlikte Sabiha Gökçen Havalimanı'na iniş yapan Mourinho daha sonra alandan ayrıldı.

Fenerbahçe Kulübü'nün yeni transfer ettiği teknik direktör Mourinho taraftar tarafından heyecanla karşılandı. Akşam saatlerinde ise Ülker Stadyumu'nda taraftara açık imza töreni düzenlendi. Maraton Tribünü'ne kurulan platformda "The Special One Welcome to Fenerbahçe. The World's Biggest Sports Club" yazısı yer aldı.

Transferi heyecanla takip eden tribünlerdeki sarı-lacivertli taraftarlar çalan marş ve şarkılarla eğlenirken, Mourinho ve Fenerbahçe adına tezahüratlarla heyecanlarını paylaştılar. 

Bayer Leverkusen'den Arda Güler hamlesi: Alonso'dan bir teklif daha! Bayer Leverkusen'den Arda Güler hamlesi: Alonso'dan bir teklif daha! Haberi Görüntüle

JOSE MOURİNHO: BURADA OLMAYI GERÇEKTEN ÇOK İSTEDİM

Fenerbahçe ile adının anılmasının ardından büyük bir heyecan yaşadığını ifade eden dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho "Fenerbahçe ile adımın anıldığı ilk andan beri hissediyorum. Normalde bir teknik adam elde attığı büyük zaferden sonra sevgiyi görür. Ben öncesinden bu sevgiyi hissediyorum." sözleriyle konuşmasına başladı. 

Fenerbahçe taraftarına seslenerek "Sizlere söz veriyorum; şu andan itibaren ben de sizin ailenize aitim." diyen Mourinho, Fenerbahçe formasının artık bedeninin bir parça olduğunu söyledi. Mourinho açıklamasının devamında "Bu forma tıpkı benim bir derim gibi, bir kemiğim gibi. Futbol sizler, bizler için bir tutkudur. Öyle zannediyorum ki bu tutkuyu hissedebileceğiniz en iyi yerlerden bir tanesindeyim. Başkanımızı tanıdığım günden bu yana, buraya gelmeyi sizlerden çok istedim. Sizler çok büyük taraftar grubusunuz. Sizlerin bu tutkusu için buraya gelmeyi çok istedim. Türk futbolu için, Türkiye ligini geliştirmek için yardımcı olmak için burada çalışmak istiyorum. En önemlisi ne Türk futbolunu geliştirmek, ne de Türkiye Süper Ligi’ni geliştirmek. Asıl önemli olan Fenerbahçe." ifadelerini kullandı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading