banner2

İlkay Gündoğan'ın eşi İngiltere'yi karıştırdı! Sosyal medyada eleştirilerin hedefi oldu

Manchester City'de forma giyen İlkay Gündoğan'ın eşi Sara Arfaoui, Manchester hakkında yaptığı yorum nedeniyle tepki çekti. Arfaoui, şehirdeki mekanlara yönelik yorumlarının ardından sosyal medyada eleştirilerin hedefi oldu.

Spor 06.10.2022, 19:52 06.10.2022, 20:07
Abone ol
İlkay Gündoğan'ın eşi İngiltere'yi karıştırdı! Sosyal medyada eleştirilerin hedefi oldu

İngiltere'nin güçlü takımlarından Manchester City'de forma giyen İlkay Gündoğan'ın eşi Sara Arfaoui, şehirdeki yerel restoranları yerden yere vurdu. İtalyan model, Manchester'da yemek yiyebileceği bir yer olmadığını belirterek, yiyeceklerin 'korkunç' olduğunu dile getirdi.

Şehirde iyi bir restoran olmadığını dile getiren Sara, "Belki Londra’da olabilir ama Manchester’da hiçbir şey yok" dedi. Sara'nın bu sözleri 'saçma' olarak nitelendirilirken, Manchester'ın bir mutfak cevheri olduğu belirtildi.

"HER YERDE KORKUNÇ YİYECEKLER VAR"

27 yaşındaki ünlü model, en sevdiği Manchester restoranının sorulması üzerine "Üzgünüm, dürüst olmak gerekirse hiçbiri. İyi bir restoran bulmak için çok uğraştım ama her yerde korkunç yiyecekler var. Gerçek bir İtalyan yemeği, iyi bir suşi ya da sadece taze yiyecek bulamıyorum. Her yerde donmuş yemekler." ifadelerini kullandı.

"RESTORANLARI TAŞLAMAK YERİNE TEŞEKKÜR ET"

Sara, restoranların kaliteli yemeklere değil, içeceklerden para kazanmaya çalıştıklarını söyledi.  Ünlü ismin o eleştirilerine yerel bir restoran sahibinden tepki geldi:

"Manchester’da çok sayıda harika restoran var. Konuşmadan önce araştırmasını tavsiye ederim. Eşin futbolcu ve paran var. Muhtemelen her şeyin parasını verebiliyorsun ve Manchester’da harika bir hayatın var. Restoranları taşlamak yerine teşekkür etmelisin."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!