banner2

Hulusi Belgü'den Ali Koç'a bombardıman: Pamela Anderson'un sevgilisini neden transfer ettiniz?

Son dakika haberleri... Fenerbahçe'de yapılan divan kurulu toplantısında gergin anlar yaşandı. Kulüp üyesi Hulusi Belgü, Ali Koç'a ünlü şarkıcı Pamela Anderson üzerinden eleştirdi.

Spor 05.02.2022, 15:10 05.02.2022, 15:12
Abone ol
Hulusi Belgü'den Ali Koç'a bombardıman: Pamela Anderson'un sevgilisini neden transfer ettiniz?

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı'nde gergin anlar yaşandı.

Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen toplantıda konuşan kulüp üyelerinden Hulusi Belgü, Ali Koç yönetimini yaptığı transferlerden dolayı eleştirdi.

Bu sezon 4.sezonunu yaşayan Koç'un hiçbir zaman lider gibi davranmadığını belirten Belgü, "Sayın Başkan bu takıma Pamela Anderson'un sevgilisini transfer ettiniz. Adil Rami'den beklentiniz neydi sizin? ifadelerini kullanarak tepki gösterdi.

203-2014 Süper Lig sezonundan bu yana şampiyon olamayan Fenerbahçe'nin bir anca seçime gitmesi gerektiğini ileten Hulusi Belgü, "Sayın Başkan bir an önce seçim kararı alın ve seçime gidin. Tarihe en kötü Fenerbahçe başkanı olacak geçeceksiniz. Bu konuşmam sizi belki yine hiddetlendirecek ancak doğru kararlara sevketmesi bizi mutlu eder. Hiçbir zaman lider gibi davranmadınız." dedi.

VİTOR PEREİRA NEDEN GELDİ?

Fenerbahçe'de ikinci kez çalışan Vitor Pereira'nın göreve getirilmesini yanlış bulduğunu aktaran Belgü, "Vitor Pereira gibi her kulüpte problem yaşayan, yıldızlarla anlaşamayan, Fenerbahçe'deki performansı ortada olan bir hocayı getirdiniz. Önce Comolli'ye sonra da menajerlik şirketlerine kulübü teslim ettiniz" açıklamasında bulundu. 

HULUSİ BELGÜ: LÖW'ÜN ARKASINDA DURUN

Son olarak Ali Koç'a çağrıda bulunan Hulusi Belgü, "Size çağrım; mart ayında genel kurul kararı alın. Seçime gidin. Artık kimsenin size güveni kalmadı. Tarihte en başarısız Fenerbahçe Yönetimi olarak geçiyorsunuz. Joachim Löw ile anlaştığınız iddia ediliyor. Umarım bu sefer onun arkasında durursunuz..." değerlendirmesinde bulundu. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!