Yandex Metrica

Hikmet Karaman'dan Stefan Kuntz açıklaması: Bu saatten sonra...

Hikmet Karaman'dan Stefan Kuntz açıklaması: Bu saatten sonra...

Son dakika haberleri... Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karaman, A Milli Takım teknik direktörü Stefan Kuntz hakkında destekleyici açıklamalarda bulundu.

Spor

23.01.2024, 18:05

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, takımın son durumu ve A Milli Takım hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Milli maç nedeniyle Süper Lig'e verilen arada kondisyon ve pas çalışması yapan Kayserispor'da Hikmet Karaman, "Milli maç arasından sonra 2 deplasman, bir içeri, sonra bir deplasman maçı oynayacağız. Önümüzdeki 4 maçın biri içeride 3 deplasman maçı oynayacağız. Bu maçlara iyi hazırlanabilmek için milli maç arası önemli. Sakat olan oyuncular var, milli takım kampında olanlar var. Bunun dışında da bir hazırlık maçı oynayacağız" ifadelerini kullandı.


HİKMET KARAMAN: STEFAN KUNTZ'A BAŞARILAR DİLİYORUM

Milli takıma da değinen Karaman, "O da fazla forma şansı bulamayan ve sakatlığı bulunan isimler açısından çok önemli. Milli takımımıza başarılar diliyoruz. Yeni teknik direktörümüze ve ekibine başarı diliyoruz. Bu saatten sonra bize milli takıma destek olmak düşer. O gelmiş bu gelmiş tartışmalarını bırakmamız gerekiyor. Benim temennim milli takımımızın Dünya Kupası'na gitmesi" ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading