banner2

Herkes eteğindeki taşları dökmeli! Ahmet Akçan şok istifayı değerlendirdi: Nihat Özdemir açıklamalı

Son dakika haberleri... Galatasaray'ın efsane isimlerinden teknik direktör Ahmet Akçan'a Türkiye Futbol Federasyonu başkanlık görevinden istifa eden Nihat Özdemir'in sürpriz kararını sorduk. Akçan, Türk futbolunun marka değerinin düştüğünü ve herkesin şeffaf olması gerektiğini dile getirdi.

Spor 04.04.2022, 16:21 04.04.2022, 16:22
Abone ol
Herkes eteğindeki taşları dökmeli! Ahmet Akçan şok istifayı değerlendirdi: Nihat Özdemir açıklamalı

TRHABER ÖZEL - FERHAT KIZILTAŞ

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in istifasını teknik direktör  Ahmet Akçan ile konuştuk.

Son zamanlarda yaşanan sorunların istifada belirleyici olduğunu aktaran Akçan, Nihat Özdemir'in istifasını sürpriz ve zamanlamasını doğru bulmadığını söyledi.

AHMET AKÇAN: MHK - HAKEM KRİZİ BARDAĞI TAŞIRDI

Cüneyt Çakır ve Fırat Aydınus'un da aralarında olduğu 13 hakemin görevden uzaklaştırıldıktan sonra Tahkim Kurulu tarafından kararın iptal edildiğini belirten Akçan, "MHK ve TFF'nin kararı veren kurumlar olduğu için doğal olarak gözler onlara çevrildi. Daha sonrasında Kulüpler Birliği ile yaşanan görüş ayrılıkları bardağı taşıran son noktalar oldu" dedi.

AHMET AKÇAN: HERKES ETEĞİNDEKİ TAŞLARI DÖKMELİ, NİHAT ÖZDEMİR ÇIKIP AÇIKLAMALI

Yeni yayın ihalesiyle ilgili yaşanan sıkıntıların ve son zamanlarda Türk futbolunun marka değerinin düşmesine üzüldüğünü belirten Ahmet Akçan, "Biz de maalesef görev süreleri tamamlamadan seçilenler gidiyorlar. Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ın da "Nihat Özdemir'in altını oyuyorlar" sözleri dikkat çekmişti. Herkes eteğindeki taşları dökmeli ve her şeye tertemiz başlamalıyız. Gerçekten çözüm üretmek istiyorsak şeffaf olmalıyız ve o nedenle Nihat Özdemir neden istifa etiğini çıkıp açıklamalı" değerlendirmesinde bulundu. 

AHMET AKÇAN: YENİ BİR YAPILANMA ŞART

Nİhat Özdemir'in istifa etmesiyle Türk futbolunun sakin ve sabırlı açıklamalar yapması hepimizin görevi. Başkalarını suçlamak olmaz. Milli Takım bundan etkilenmemeli. Stefan Kuntz'un da kalıp kalmayacağına yeni yönetim karar vermeli ve yeni bir yapılanmayla yolumuza devam etmeliyiz. 
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!