banner2

Hatayspor Sportif Direktörü Taner Savut'u belirlemek için DNA örneği istendi!

Hatay'da yıkılan Rönesans Rezidans'ın enkazında kalan ve henüz çıkarılamayan Hatayspor Sportif Direktörü Taner Savut’a benzeyen bir cenazenin belirlenmesi için ağabeyinden DNA örneği alındı.

Spor 21.02.2023, 10:45
Abone ol
Hatayspor Sportif Direktörü Taner Savut'u belirlemek için DNA örneği istendi!

'Asrın Felaketi' olarak nitelendirilen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki Kahramanmaraş merkezli depremlerde etkilenen Hatay'ın Antakya ilçesindeki enkaz altında kalan Taner Savut için DNA örneği istendi.

Rönesans Rezidans'ın enkazında yapılan arama ve kurtarma çalışmaları sırasında geçtiğimiz günlerde Hataysporlu futbolcu Atsu'nun cansız bedenine ulaşılırken; aynı binada kaldığı bilinen Hatayspor Sportif Direktörü Taner Savut'tan ise bugüne kadar haber alınamadı.

TANER SAVUT'UN CENAZESİ ÇIKARILDI MI?

Aile depremin ardından günlerdir enkaz başında endişeli bekleyişini sürdürürken; bugün önemli bir gelişme yaşandı. DHA'nın haberine göre Adana'dan bir kişinin aileyi arayarak hastanede Taner Savut'a benzeyen bir kişinin cenazesi olduğunu söyledi.

Bunun üzerine Savut'un ağabeyi Ali Savut Adana'ya giderek DNA örneği verdi. Yapılacak testin ardından cenazenin Taner Savut'a ait olup olmadığı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!