Giresunspor yenilgisi Okan Buruk'u çıldırttı: Hakeme sert sözlerle yüklendi

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, 1-0’lık yenilgi sonrası hakeme sert sözlerle yüklendi. Buruk, maçın hakemine ilişkin, "Bizim açımızdan verdiği bütün kararlarla Galatasaray aleyhine sahada olan hakem vardı” diyerek tepki gösterdi.

Spor 14.08.2022, 01:41
Giresunspor yenilgisi Okan Buruk'u çıldırttı: Hakeme sert sözlerle yüklendi

Galatasaray’ın evinde Giresunspor’a mağlup olduğu maçtan sonra sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Okan Buruk değerlendirmelerde bulundu. "Galatasaray aleyhine sahada olan bir hakem vardı" diyen Buruk, "Bizim açımızdan verdiği bütün kararlarla Galatasaray aleyhine sahada olan bir hakem vardı. Faulleri vermedi, oyunu hızlandırmadı. Çok tecrübesi olmadığı için oyunu hızlandırma anlamında sınıfta kaldı" ifadesini kullandı.

“HAKEM YANLIŞ KARARLAR VERDİ”

Buruk, "Çok yanlış kararlar verdi. 3 kere avantajı kesti. Süper Lig kalitesinin altında bir hakemdi. Bu ligin kalitesinin artırmak için burada oyunu oynatabilecek hakemlere ihtiyaç var. Bu seviyenin altında, kötü bir yönetim vardı” ifadesini kullandı.

EKSİKLERİMİZ GÖRDÜK

Okan Buruk konuşmasına şu şekilde devam etti;

"Biz yeni oluşan bir takımız. Bugün de birçok arkadaşımız sonradan girdi. Birçok mevkide değişiklik oldu. Oluşan bir takımız, yeni bir oluşum içindeyiz. Eksikleri görüyoruz, bunları düzeltmek için yeni hamleler yapabiliriz. Çok uzun bir maraton var, bir maç kaybettik. Biz yine şampiyonluk yarışının içinde olacağız. Bugün bir istemediğimiz bir sonuç oldu ama bundan sonra bunu telafi edeceğiz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!