banner2

Getir Galatasaray'a forma sponsoru oldu

Son dakika haberleri... Galatasaray Futbol A Takımı'nın yeni forma kol sponsoru Getir firması oldu.

Spor 10.08.2021, 12:20 10.08.2021, 12:35
Abone ol
Getir Galatasaray'a forma sponsoru oldu

Seyrantepe'deki Türk Telekom Stadı'nda gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması imza törenine, Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Polat Bengiserp ve Getir Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Tuncay Tütek katıldı.

Çok özel bir iş birliğine imza attıklarını dile getiren Ali Polat Bengiserp, "Galatasaray yönetimi olarak sponsorlarımızı sadece belli bir süre için maddi destek veren kuruluşların üzerinde görüyoruz. Dünyada en çok tanınan Türk spor markası üzerinde yer almak umarım Getir'e değer katacak. Bu proje kapsamında değerli destekleri için Getir'e teşekkür ediyorum" dedi.

Getir'i 2015 yılında kurduklarını dile getiren Tuncay Tütek ise  "Spor toplumları birleştiren, kucak açan bir dal. Futbol bunun için de çok dinamik. Futbolda bizim son birkaç yıldır yatırımlarımız başladı, burada artarak devam ediyor. Galatasaray'ın burada özel bir yer var. Galatasaray en köklü kulüplerden, milyonlarca taraftarı var. Avrupa'da önemli başarılar elde etmiş bir kulübümüz. Galatasaray ile ortaklık bize gurur veriyor. Bu sezonun Galatasaray'a ve Türk futboluna hayırlı olmasını ve birlikteliğimizin artarak devam etmesini diliyorum" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!