banner2

Geri dönüş sinyali veren Fatih Terim'den Pirlo sözleri! Tarihi buluşmada geçen konuşmayı anlattı

Son dakika haberleri... Galatasaray'ın efsane teknik direktörlerinden olan Fatih Terim, İstanbul'daki İtalya Büyükelçiliği tarafından Venedik Sarayı'nda düzenlenen etkinlikte konuşma yaptı. Terim'in eski öğrencisi Andrea Pirlo ile yaptığı sohbette neler konuşulduğu ortaya çıktı.

Spor 10.11.2022, 11:26 10.11.2022, 11:55
Abone ol
Geri dönüş sinyali veren Fatih Terim'den Pirlo sözleri! Tarihi buluşmada geçen konuşmayı anlattı

Geçmişte Milan ve Fiorentina takımını çalıştıran Fatih Terim, İtalya Büyükelçiliği tarafından İstanbul'da organize edilen etkinliğe katılmıştı.

Dün resmi sosyal medyada hesabından paylaşım yapan Terim, Fatih Karagümrük'ün teknik direktörü Andrea Pirlo ile olan fotoğrafını da ekledi.

Milan'da çalıştığı dönemde aralarında gerginlik çıktığına dair söylentilerle gündem olan Terim ve Pirlo, sıcak bir sohbet gerçekleştirdi.

FATİH TERİM'DEN PİRLO AÇIKLAMASI

Eski öğrencim ve yeni meslektaşım Sevgili Andrea Pirlo’yu görmek, Türkiye tecrübesi hakkında konuşmak da mutluluk vericiydi.

İtalya Büyükelçisi Sayın Giorgio Marrapodi’nin nazik davetiyle İtalya & Türkiye dostluğunu bir kez daha yakından tecrübe ettiğim harika bir gece yaşadık. Kusursuz ev sahipliği için Sayın Marrapodi’ye ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!