Yandex Metrica

Sitede Ara

Gençlerbirliği'nin Ukraynalı futbolcusundan ortalığı karıştıran Fenerbahçe paylaşımı!

Gençlerbirliği'nin Ukraynalı futbolcusundan ortalığı karıştıran Fenerbahçe paylaşımı!

Gençlerbirliği'nin PFK Lviv'e kiraladığı Ukraynalı futbolcu Oleksandr Belyaev, Rus takımı Zenit'le anlaşma imzalayan Fenerbahçe'yle ilgili tepki çeken bir paylaşım yaptı.

Spor

21.05.2024, 07:38

Fenerbahçe ile Rusya'nın köklü kulübü Zenit arasında erkek futbol, kadın futbol ve erkek basketbol branşlarını kapsayan bir anlaşma imzalamıştı.

Bu anlaşmaya tepki gösteren Gençlerbirliği'nin Ukraynalı merkez orta saha Oleksandr Belyaev,  sosyal medya hesabından skandal bir paylaşım yaptı.

Belyaev, sosyal medya hesabından kanlar içinde tasarlanmış bir Fenerbahçe logosu paylaştı.

Hollanda - Türkiye EURO 2024 çeyrek final maçı ne zaman? Hollanda - Türkiye EURO 2024 çeyrek final maçı ne zaman? Haberi Görüntüle

FENERBAHÇELİ TARAFTARLARDAN TEPKİ

23 yaşındaki futbolcunun bu paylaşımı tepkilere neden olurken Sarı-lacivertli taraftarlar, yönetime çağrıda bulunarak Belyaev için resmi kanallardan tepki açıklaması yapılmasını istedi.

Alman Milletvekili Hakan Çalhanoğlu'nu onurlandırmak istedi: Tepkiler çığ gibi büyüdü! Alman Milletvekili Hakan Çalhanoğlu'nu onurlandırmak istedi: Tepkiler çığ gibi büyüdü! Haberi Görüntüle

İŞTE O ANLAŞMANIN  MADDELERİ

* Her iki kulüp arasında her yaşta ve branşta hazırlık maçları ile turnuvalar organize edilebilecek,

* Antrenör değişim ve eğitim programları ile profesyonellerin eğitimi ve değişimi de yapılabilecek.

* Fenerbahçe Akademi için de Zenit Kulübü ile genç oyuncu değişim programları da dahil olmak üzere amatör futbolun gelişimi için muhtelif iş birliği içinde olacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading