banner2

Galatasaraylı Hayrettin itiraf etti: Fenerbahçe şampiyon olmasın diye bazı arkadaşlarım Beşiktaş'a bıraktılar

Son dakika haberleri... Galatasaray'ın eski kalecisi Hayrettin Demirbaş'ın yıllar sonra yaptığı itiraflar sporseverleri hayrete düşürdü. Takım arkadaşlarının Beşiktaş'a bilerek maçı bıraktıklarını açıklayan Hayrettin, Fenerbahçe için mücadele ettiğini belirtti.

Spor 26.04.2022, 11:47 26.04.2022, 11:50
Abone ol
Galatasaraylı Hayrettin itiraf etti: Fenerbahçe şampiyon olmasın diye bazı arkadaşlarım Beşiktaş'a bıraktılar

Galatasaraylı eski milli kaleci Hayrettin Demirbaş, yaptığı itiraflarla şok etkisi yarattı.

Beyaz TV'ye konuşan Demirbaş, 1992 yılında oynanan Beşiktaş - Galatasaray maçında takım arkadaşlarının maçı bıraktıklarını öne sürdü.

O dönem Beşiktaş'a 4-3 yenildiklerini hatırlatan eski futbolcu, "Beşiktaş şampiyon oldu. Galatasaray şike yapmaz. Ben o gün, en iyisini yapmaya çalıştım. Bazı arkadaşlarım resmen bıraktılar, neden? Fenerbahçe olmasın da, Beşiktaş şampiyon olsun diye" ifadelerini kullandı.

HAYRETTİN DEMİRBAŞ: FENERBAHÇE İÇİN MÜCADELE ETTİM

“Ben o gün, Fenerbahçe için, düşmanım için mücadele ettim. Bir hafta önce tokatlamadığım futbolcuları yok ama onlar için mücadele ettim. Galatasaray arması, o kadar değerli ki benim gözümde. Galatasaray takımı şike yapmaz. Galatasaray takımı yeri gelir düşmanı için mücadele verir. Ben o gün, onlar için en iyisini yapmaya çalıştım ama bazı arkadaşlarım resmen bıraktılar, neden? Fenerbahçe olmasın da, Beşiktaş şampiyon olsun diye. Olmaz kardeşim, sen çıkacaksın delikanlı gibi oynayacaksın, kaybedersen de öyle kaybedeceksin" 

HAYRETTİN DEMİRBAŞ: MUSTAFA HOCA SOYUNMA ODASINDAN ÇIKTI

"Bunları net söylüyorum. 4-3 kaybettik, ben o arkadaşlarla konuşuyorum, Mustafa Hoca orada. “Hayri” dedi. Ben de Sırpça bir şeyler söyledim. Allah’tan Mustafa Hoca soyunma odasından çıktı dışarıya. Bana orada iyilik yaptı.Üstüme gelse, Allah ne verdiyse gireceğim insanlara. İnsan, haysiyeti, şerefi için yaşar, hayatta en önemli şeyi insanın”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!