Yandex Metrica

Galatasaray'dan Rizespor'a sert yanıt!

Galatasaray'dan Rizespor'a sert yanıt!

Son dakika haberleri... Galatasaray başkan yardımcısı Rezzan Epözdemir, Çaykur Rizespor başkanı Tahir Kıran'ın gün içinde yaptığı suçlayıcı açıklamalara cevap verdi.

Spor

23.01.2024, 17:54

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran'ın "Galatasaray hiç kıvırmasın ve paramızı versin" açıklamalarına cevap veren Rezzan Epözdemir GS TV'de önemli açıklamalarda bulundu. 

"İki kulüp arasındaki sulh protokolünde neden tahkim şikayetimizden vazgeçmemizi istiyorsunuz? Neden sizinle ilgili olmayan konuda kurumsal reaksiyonumuza halel getirmeye çalışıyorsunuz? Gönderdiğiniz protokolde kurullarla ilgili şikayet etmeyeceksin deniyor."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Merih Demiral açıklaması: Gerekli adımlar atılıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Merih Demiral açıklaması: Gerekli adımlar atılıyor Haberi Görüntüle

REZZAN EPÖZDEMİR'İN ÖNE ÇIKAN İFADELERİ;

"Tahir Kıran'ın bana attığı mesajlar duruyor. Tahkim Kurulu'na yaptığımız şikayetten vazgeçmemiz için, 'Sen Tahkim işini çözersin' denildi. Sizi ilgilendiren ne? Amaçları bizi tahkim şikayetinden vazgeçirmek. 'Biz böyle onursuz bir davranışta bulunmayız' dedik."

"Galatasaray Başkanı, telefonlarına dönemediği için Tahir Kıran'a özürlerini iletmiştir. Oğulcan meselesi ile ilgili bir özür değildir."

"Tahir Kıran çok yanlış söylemlerde bulundu. Belgelerle kendisini zor durumda bırakacağız. Tahkim'i savcılığa şikayet etmediğimizi söyledi. 11 Ağustos'ta şikayet ettik. Dosya numarasını da veriyorum, iyi takip etsinler."

"Siz bu dosyaya niye bu kadar kıymet verip takip ediyorsunuz? İlgilileri bu kadar takip etmiyor bu dosyayı."

Galatasaray'ın yıldızı için tam 30 milyon Euro teklif Galatasaray'ın yıldızı için tam 30 milyon Euro teklif Haberi Görüntüle

GALATASARAY'IN YAYINLADIĞI O BELGE;

 

2024-2025 Süper Lig fikstürü açıklandı mı? Fenerbahçe- Galatasaray derbisi ne zaman? 2024-2025 Süper Lig fikstürü açıklandı mı? Fenerbahçe- Galatasaray derbisi ne... Haberi Görüntüle

REZZAN EPÖZDEMİR: HERKES HADDİNİ BİLECEK

"Galatasaray başkan yardımcısına ve başkanına kimse "şov yapıyor" diyemez. Herkes haddini bilecek. Kişisel olarak bu ifadeyi kendisine iade ediyorum. Bu resmi belge ve soruşturma dosyasıyla kimin şov yaptığını kamuoyu görmüş oldu."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading