banner2

Galatasaray'dan Icardi ve Wanda Nara açıklaması!

Arjantinli golcü Mauro Icardi'nin Galatasaraylı yöneticilerle iletişime geçip ''Wanda artık menajerim değil. Ona ödeme yapmayın.'' dediği iddia edilmişti.

Spor 25.10.2022, 16:34 25.10.2022, 16:56
Abone ol
Galatasaray'dan Icardi ve Wanda Nara açıklaması!

Galatasaray'ın Fransız ekibi PSG'den kiralık olarak kadrosuna kattığı Arjantinli golcü Mauro Icardi ile bir dargın bir barışık birliktelik yaşadığı Wanda Nara ile ilişkisini noktaladı.

YENİ AŞKA YELKEN AÇTI

Mauro Icardi ile ayrılık kararı alan Wanda Nara, Arjantinli rapçi L-Gante'in 'The Last Romantic' şarkısının tanıtım gecesine katıldı. Nara ile L-Gante el ele geldikleri gecede birlikte eğlendi. Arjantin basınında yer alan habere göre; daha önce isimleri aşk dedikodularına karışan Wanda ve L-Gante yeni birlikteliğe yelken açtı. Hatta Wanda Nara'nın yeni aşkından hamile olduğu iddiaları ortaya atıldı.

''ARTIK MENAJERİM DEĞİL, ONA ÖDEME YAPMAYIN''

Yaşanılan bu gelişme üzerine Arjantinli golcü Mauro Icardi, Galatasaraylı yöneticilerle iletişime geçip ''Wanda artık menajerim değil. Ona ödeme yapmayın.'' dediği iddia edilmişti.

Konu üzerine açıklama yapan Galatasaray, ortaya çıkan söylentilerin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA

BİLGİ: Yurtdışı kaynaklı çıkan ‘Mauro Icardi, Galatasaray'a “Wanda artık menajerim değil. Ona ödeme yapmayın” dedi. Bu gelişme üzerine Galatasaray, Wanda Nara'ya verilen çeki bloke etti’ haberi gerçeği yansıtmamaktadır, bilginize.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!