banner2

Galatasaray'dan Ada hakkında sert açıklama!

Son dakika haberleri... Galatasaray, kulübe ait olan Galatasaray Adası hakkında yapılan manipülatif haberlere tepki gösterdi.

Spor 29.09.2021, 14:59 29.09.2021, 15:25
Abone ol
Galatasaray'dan Ada hakkında sert açıklama!

Uzun zamandır kullanılmayan Galatasaray Adası hakkında kulüpten resmi açıklama geldi.

Mülkiyet haklarının kendilerine ait olduğunu söyleyen Sarı-kırmızılılar, yapılan resmi açıklamada, "Medyada birkaç gündür, mülkiyetimiz olan Galatasaray Adası ile ilgili kasıtlı, manipülatif ve tek elden çıktığı açıkça anlaşılan haberler yapılmaktadır. Adamız üzerinde, başkaca tarafların kurmak isteyecekleri hukuk dışı ve iyi niyetten uzak planlara asla müsaade etmeyeceğiz" ifadeleri yer aldı.

Yapılan açıklamanın devamı;

"Kulübümüz tarafından önceki yönetimler döneminde açılan tahliye davalarından ikisi reddedilmiş ve kesinleşmiş, beşi ise ilk derece mahkemeleri nezdinde derdesttir. Derdest dosyalardan biri kulübümüz lehine sonuçlanmış ve işletmecinin Galatasaray Adası’ndan tahliyesine karar verilmiştir. Bu karara işletmeci tarafından yapılan itiraz üzerine dosya, istinaf incelemesi yapılmak üzere Bölge Adliye Mahkemesi aşamasındadır.

Bununla birlikte işletmeci tarafından kulübümüz aleyhine ikame edilen ve halihazırda devam eden altı alacak davası bulunmaktadır.

Son tahlilde; kulübümüzün daha fazla telafisi imkânsız zararlara uğramaması adına, hukuk devletinin gereği olarak hak arama özgürlüğümüz evleviyetle kullanılmakta olup, halihazırda devam eden tüm hukuki süreçler, yönetimimizin de Adamız konusundaki özel hassasiyeti sebebi ile, büyük bir titizlikle takip edilmektedir."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!