banner2

Galatasaray'da kriz! Çileden çıkan Erden Timur isyan etti: Lanet olsun ya!

Son dakika haberleri... Galatasaray'da yapılacak başkanlık seçimi öncesi adaylar arasında tartışmalar sürüyor. Dursun Özbek'in Sportif A.Ş'de görev vereceği Erden Timur, kendisine yönelik iddialara çok sert tepki gösterdi.

Spor 06.06.2022, 11:22 06.06.2022, 11:31
Abone ol

Galatasaray'ın 11 Haziran'da yapacağı başkanlık seçimi öncesi adaylığını açıklayan Dursun Özbek, Zorlu PSM'nin ardından Kalamışta'ki tesislerde de lansman gecesi düzenledi.

Seçim için hazırlıklarının son aşamasına gelen Özbek ve ekibi, sunum yaparak üyeleri bilgilendirdi.

Dursun Özbek'in Sportif A.Ş'de görev vereceği NEF yönetim kurulu başkanı Erden Timur, Kalamış Tesisleri'ndeki konuşmasında adeta çileden çıktı.

ERDEN TİMUR: LANET OLSUN SEÇİME YA!

Eşref Hamacıoğlu ekibi tarafından kendisine yönelik sözlere sert tepki gösteren Erden Timur, "Lanet olsun seçime ya... Dursun abinin yerinde olsam çekilirdim. Kim ne istiyorsa alsın. Madem ki bu iş insanların gözüne kin bürütüyor... Her lafı çarpıtarak kelime siyasetiyle.. Yok proje lansman gibi popülist laflar.." ifadelerini kullandı.

Seçim öncesi üzücü olayların yaşandığını hatırlatan Timur, "Başından beri şunu söylüyoruz; sevgi iklimi olsun, sevgi iklimi olsun... Şimdi 2 gün sonra sevgi iklimine dönüşülecek. Niye? Çünkü şimdi sevgi iklimi prim yapıyor. Sevgiyi bile kendi çıkarına alet etmek vicdansızlıktır. Kimse yapmasın, bunun tek sonucu Galatasaray'a zarar. Duruş sadece bir şey için olur! Galatasaray için de duruş olmaz. Duruş sadece ve sadece insanlık değeri için olur. Çünkü diğer duruşların hepsi "ben duruş gösteriyorum, kararlıyım" sebebi insanın çıkarı içinse başka bir konu için tavrını değiştirir" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!