Yandex Metrica

Sitede Ara

Frikiği vermedi kahvaltıda buluştu! Sosa ve Arda arasında dikkat çeken diyalog

Frikiği vermedi kahvaltıda buluştu! Sosa ve Arda arasında dikkat çeken diyalog

Son dakika haberleri... Fenerbahçe'nin dün akşam Helsinki ile oynadığı ve oyunun son bölümlerinde kazanılan frikikte Arda ve Sosa arasında yaşananlar olay oldu.

Spor

23.01.2024, 17:50

UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu ilk maçında evinde konuk ettiği Helsinki'yi 1-0 mağlup eden Fenerbahçe, ara vermeden Antalyaspor maçı hazırlıklarına başladı.

Karşılaşmanın son dakikalarında 16 yaşındaki Arda Güler ve  Jose Sosa arasında yaşanan frikik diyaloğu maça damgga vurmuştu.

Sosa frikiği kullanmak isteyen Arda'ya izin vermeyerek kendisi kullanmıştı.

Bu sabah kahvaltıda bir arayan ikili uzun bir süre sohbet etti.

Arda Turan, Beşiktaş'ın yıldızını kaptı Arda Turan, Beşiktaş'ın yıldızını kaptı Haberi Görüntüle

SOSA: O FRİKİĞİ ATACAK ÇOK MAÇLARIN OLACAK

Arda Güler'e tecrübelerini aktaran Jose Sosa, "Siz bu takımın geleceğisiniz. Siz oynadığınız sürece ağabeylerini olarak biz çok mutlu oluyoruz. Önünüzde çok uzun bir futbol kariyeri var. O frikiği atacak çok maçların olacak. Ben seni tanıyorum, Fenerbahçe tutkunu biliyorum, bunlar futbolda normal şeyler, ileride de çok yaşayacaksın. Çalışmaya devam et, birgün bu takımın yıldızı olacaksın" dedi.

Genç futbolcu Arda Güler ise Arjantili yıldıza saygısızlık yapmak istemediğini belirterek,karşılaşmanın öneminin farkında olduğunu ve hayallerinden dolayı frikiği kullanmak istediğini açıkladı.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading