banner2

Formula 1 yöneticisi Nathalie Maillet kocası tarafından öldürüldü!

Son dakika haberleri... Formula 1’de Belçika Grand Prix'ine ev sahipliği yapacak Spa Francorchamps pistinin CEO'su Nathalie Maillet, kıskançlık krizi nedeniyle eşi tarafından öldürüldü.

Spor 18.08.2021, 11:21 18.08.2021, 11:40
Abone ol
Formula 1 yöneticisi Nathalie Maillet kocası tarafından öldürüldü!

Formula 1 Dünya Şampiyonası'nda 29 Ağustos'ta Belçika Grand Prix'inde düzenlenecek yarış öncesi yaşanan cinayet ülkeyi sarstı.

Yarışın gerçekleştirileceği Spa-Francorchamps pistinin CEO'su 51 yaşındaki Nathalie Maillet, eşi  Franz Dubois ve sevgilisi olduğu iddia edilen Ann Lawrence Durviaux ile birlikte Gouvy'deki evinde ölü bulundu. Belçika polisi tarafından yapılan açıklamada, Dubois'in kendisini aldattığını öne sürdüğü 17 yıllık karısı ve sevgilisini silahla vurduktan sonra intihar ettiği belirtildi.

Bir başka söylentiye göre de Dubois'in aynı sektörde çalıştığı eşinin başarılarını kıskandığı için bu cinayeti işlediği öne sürüldü.

Pist yönetimi, Maillet'in ölümünün büyük bir üzüntüyle öğrendiklerini ifade ederek ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diledi.

Nathalie Maillet, 2016'da Belçika Formula 1 Grand Prix'sinin düzenlendiği Spa-Francochamps pistinin CEO'su olarak görev yapmaya başlamıştı.

NATHALİE MAİLLET VE EŞİ FRANZ DUBOİS;

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!