Yandex Metrica

Sitede Ara

Fernando Santos başarısızlığın faturasını bakın kime kesti?

Fernando Santos başarısızlığın faturasını bakın kime kesti?

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, takımdaki kötü gidişatı değerlendirirken, mevcut kadroda çok sayıda oyuncunun ayrılacağını belirterek ekip ruhunun zayıflığını vurguladı.

Spor

04.04.2024, 10:35

Beşiktaş'ın teknik direktörü Fernando Santos, takımın kötü performansını ve yaşanan sorunları futbol koordinatörü Samet Aybaba ile yaptığı görüşmede ele aldı. Portekizli teknik adam, takımdaki motivasyon eksikliği ve ekip ruhunun zayıflığı konularına odaklandı.

Ali Koç ve Selahattin Baki'nin olaylı derbiyle ilgili verdiği ifadenin detayları ortaya çıktı: Hukuksuz şekilde alıkonulduk Ali Koç ve Selahattin Baki'nin olaylı derbiyle ilgili verdiği ifadenin... Haberi Görüntüle

SANTOS'TAN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMALAR

Santos, Aybaba ile yaptığı görüşmede, eleştirileri üzerine kendisinin dışında da bazı durumların yaşandığını belirtti. En önemli sorunun 'ekip ruhu' olduğunu vurgulayan Santos, mevcut kadroda birçok oyuncunun haziran itibarıyla ayrılacak olmasının takımın performansını olumsuz etkilediğini ifade etti.

Fenerbahçe'ye Şampiyonlar Ligi şoku! UEFA kararıyla sarı-lacivertli taraftarlara Lugano maçı için bilet satışları yasaklandı Fenerbahçe'ye Şampiyonlar Ligi şoku! UEFA kararıyla sarı-lacivertli taraftarlara Lugano maçı... Haberi Görüntüle

"ÇOK FAZLA GİDECEK İSİM VAR"

Fernando Santos'un Aybaba'ya dert yandığı ve "Çok fazla gidecek isim var, tam olarak akılları burada değil. Bu durum da takımın performansında olumsuzluk yaratıyor. Bu kadroda ekip ruhunu yakalayamıyoruz." şeklinde sözler sarfettiği, ayrıca fiziksel durumunun oyuncuların baskılı oynamaya uygun olmadığını belirttiği ve bu nedenle savunma futbolu oynatmak zorunda kaldığını söylediği ifade edildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading