Yandex Metrica

Ferdi Kadıoğlu'nun sakatlığı hakkında açıklama: Milli takım maçında oynayacak mı?

Ferdi Kadıoğlu'nun sakatlığı hakkında açıklama: Milli takım maçında oynayacak mı?

Türkiye Milli Takım Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Gürcistan ile oynanacak karşılaşma öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Sakatlıklarla ilgili konuşan Altıntop, Ferdi Kadıoğlu'nun son durumu hakkında bilgi verdi. İşte detaylar...

Spor

15.06.2024, 14:11

Hamit Altıntop, A Milli Futbol Takım'daki oyuncuların sakatlık durumları ile ilgili konuştu.

Altıntop, Sakatlıklar şöyle bizi düşündürüyor. Dediğiniz gibi her zaman 2-3 oyuncu tolere edilebilir. Maalesef ağır bir travma yaşayan Enes, ya da Çağlar Söyüncü'nün son lig maçında sakatlanması, ondan sonra maalesef ayrı büyük bir travma yaşayan Ozan Kabak…

"Bunlar baktığınızda çok hafife alınacak kariyerli oyuncularımız değil, tecrübeli oyuncularımız. Onun için burada küçük sakatlıklardan bahsederken işte Ferdi'nin küçük bir sakatlığı vardı, İrfan Can, Zeki'nin küçük sakatlıkları… Bunlar biriktikçe biliyorsunuz biraz daha problem haline gelebiliyor. Ama bunlar yönetilebilecek şeyler."

"Özellikle hocamızın talep ettiği gelen oyuncu yüzde 100 hazır olmalı. Yüzde 100'nü vermesi lazım ki bizim ülkemize ve vatandaşlarımıza büyük bir sorumluluğumuz var. Onun için gelen oyuncu bunu sahaya yansıtması lazım."

"Hiçbir şekilde bahane istemiyoruz. Hiçbir şekilde tırnak içinde söylüyorum ağlama, sızlanma veya kıvranma öyle şeyler istemiyoruz. Aslanlar gibi sahaya çıkacağız ve yüzde 100'müzü vereceğiz. Sonunda Allah ne takdir eden bunun hepsini göreceğiz."

Trabzonspor 2024-2025 Süper Lig fikstürü | Hangi takımlarla maç yapacak? Derbi tarihleri ne zaman? Trabzonspor 2024-2025 Süper Lig fikstürü | Hangi takımlarla maç yapacak?... Haberi Görüntüle

FERDİ İLK MAÇTA OYNAYACAK MI?

Ferdi Kadıoğlu'nun sakatlık durumu ile ilgili yorumlarda bulunan Altıntop, "Bugün bölüm bölüm takımla da idmana başladı, olumlu. Dediğim gibi burada 3 maçlık periyodu dikkate almak lazım. Orada da hocanın iletişimi muhteşem."

"İlk maç olmasa da ikinci veya üçüncü maç var. Oraya da arkadaşlarımızı hazırlıyoruz. Çünkü hepsi teker teker çok büyük bir görevi üstleneceklerine inanıyorum. Hepsinin hazır olması lazım. Her oyuncuyu kullanacağımıza inanıyorum" ifadelerinde bulundu.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading