banner2

Ferdi Kadıoğlu için 5 kulüp sıraya girdi! Fenerbahçe'ye rekor gelir

Fenerbahçe'de gösterdiği performansla Avrupa kulüplerinin radarına giren Ferdi Kadıoğlu için 5 takım pusuda bekliyor. Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu'ndan rekor bir gelir elde etmeyi hedefliyor.

Spor 01.10.2022, 10:31 01.10.2022, 10:45
Abone ol
Ferdi Kadıoğlu için 5 kulüp sıraya girdi! Fenerbahçe'ye rekor gelir

Fenerbahçe'nin genç futbolcularından Ferdi Kadıoğlu, performansıyla adından oldukça söz ettiriyor. Fenerbahçe'nin vazgeçilmez oyuncularından biri haline gelen ve Milli Takım'da gösterdiği performansla büyük övgü toplayan Ferdi Kadıoğlu, Avrupa'nın önemli kulüplerinin de dikkatinden kaçmadı.

5 KULÜP FERDİ İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Daha önce Eljif Elmas, Vedat Muriqi ve Kim Min-Jae gibi yıldızları parlatarak yüksek bedellere satan Fenerbahçe'de bu isimlere Ferdi Kadıoğlu da eklenebilir. 22 yaşındaki futbolcu için İngiltere'den Fulham, Nottingham Forest ve Brighton, Belçika'dan Club Brugge ve Hollanda'dan Ajax harekete geçti.

"5 kulüp sıraya girdi! Fenerbahçe'ye dev gelir"  - 1. Foto

PİYASA DEĞERİ 10.50 MİLYON EURO

Fenerbahçe'ye geldiği dönemde piyasa değeri 1 milyon Euro'ya yakın olan Ferdi Kadıoğlu'nun güncel piyasa değeri 10.50 milyon Euro.

"5 kulüp sıraya girdi! Fenerbahçe'ye dev gelir"  - 2. Foto

SERBEST KALMA BEDELİ 20 MİLYON EURO

Fenerbahçe'nin, Ferdi Kadıoğlu için gelecek tekliflerde kapıyı 15 milyon Euro'dan açması bekleniyor. Milli oyuncunun sözleşmesindeki serbest kalma bedelinin 20 milyon Euro olduğu ifade edildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!