Yandex Metrica

Sitede Ara

Fenerbahçe'nin yıldızı Dzeko, Suudi Arabistan yolcusu mu?

Fenerbahçe'nin yıldızı Dzeko, Suudi Arabistan yolcusu mu?

Zor bir sezon geçiren Fenerbahçe'de sular durulmuyor. Süper Kupa ile ilgili takım yönetimi tarafından kendisine danışılmaması ve kaptan olarak fikrinin alınmaması üzerine Dzeko'nun transfer tekliflerini yeniden değerlendirmesine neden oldu.

Spor

26.04.2024, 01:24

Son dönemlerde takım yönetimiyle arasında bir takım sıkıntılar yaşayan Bosnak futbolcu Edin Dzeko, transfer tekliflerini değerlendirmeye başladı.

Bosna Hersek basını, Suudi Arabistan ekiplerinin Dzeko'ya gösterdiği ilgiyi manşete taşıdı.

Akşam'da yer alan habere göre, Dzeko başlangıçta bu tekliflere sıcak bakmazken, Süper Kupa ile ilgili olarak takım yönetiminin kendisine danışmaması ve kaptan olarak fikrini almaması nedeniyle bu teklifleri değerlendirmeye aldığı ve yaşanan bu durum sonrasında ilişkilerin kopma noktasına geldiği öne sürüldü.

Almanlara Bozkurt cevabı: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hollanda maçını izlemek üzere Berlin'e gidiyor Almanlara Bozkurt cevabı: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hollanda maçını izlemek üzere Berlin'e... Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE RAKAMLARI

Edin Dzeko, Fenerbahçe formasıyla bu sezon tüm kulvarlarda 24 maça çıktı. 38 yaşındaki santrfor oyuncusu, bu mücadelelerde 24 gol ve 9 asist üreterek skora etki etmeyi başardı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading