Yandex Metrica

Fenerbahçe'den Okan Buruk'a sert sözler: O küfürlü şarkıyı yalatacağız

Fenerbahçe'den Okan Buruk'a sert sözler: O küfürlü şarkıyı yalatacağız

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım'ın yönetim listesindeki isimlerden biri olan Mahmut Uslu, Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk hakkında sert açıklamalaryaparak dikkatleri üzerine çekti. Uslu, "Rakibin mevcut antrenörüne o küfürlü şarkıyı gelecek sene yalatacağız" ifadelerini kullandı.

Spor

30.05.2024, 23:43

Fenerbahçe'nin eski başkanı ve yeniden başkanlığa aday olan Aziz Yıldırım, Ankara'da düzenlenen toplantıda genel kurul üyeleriyle bir araya geldi. Toplantıda, Yıldırım'ın yönetim listesindeki isimlerden olan Mahmut Uslu, Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk'a yönelik dikkat çekici söylemlerde bulundu.

UEFA cezayı resmen açıkladı: 1 maç ceza alan yıldız futbolcu çeyrek finalde yok UEFA cezayı resmen açıkladı: 1 maç ceza alan yıldız futbolcu... Haberi Görüntüle

USLU'DAN SERT SÖZLER: KÜFÜRLÜ ŞARKIYI YALATACAĞIZ

Mahmut Uslu, toplantıda yaptığı konuşmada Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk'u sert ifadeler kullanarak hedef aldı. Uslu, "Rakibin mevcut antrenörüne o küfürlü şarkıyı gelecek sene yalatacağız. Galatasaray'ın bu çıkışını indireceğiz. 3 sene de şampiyonluk için geliyoruz. Yeter ki seçilelim," şeklinde konuştu.

Meunier'nin ayrılığı Trabzonspor'u harekete geçirdi! Sürpriz sağ bek yolda Meunier'nin ayrılığı Trabzonspor'u harekete geçirdi! Sürpriz sağ bek yolda Haberi Görüntüle

"AZİZ YILDIRIM HEPİMİZİN LİDERİ"

Mahmut Uslu, açıklamalarında Aziz Yıldırım'ın liderliğine vurgu yaparak, "Aziz Yıldırım hepimizin lideri, Ali Koç'un da lideriydi ama o yanlış yollara girdi," dedi. Uslu, Yıldırım'ın başkanlık döneminde Fenerbahçe'nin başarılara imza attığını belirterek, yeniden seçilmeleri halinde aynı başarıları tekrarlayacaklarını ifade etti.

Trabzonspor'da sürpriz ayrılık! Resmen açıklandı Trabzonspor'da sürpriz ayrılık! Resmen açıklandı Haberi Görüntüle

NE OLMUŞTU?

Süper Lig'de Galatasaray'ın Konyaspor'u 3-1 yenerek 24. şampiyonluğu ilan etmesinin ardından gerçekleştirilen kutlamalarda teknik direktör Okan Buruk'un küfürlü şarkı söylediği görüldü. Sezen Aksu'nun 'Şinanay' şarkısı ile küfürlü tezahurata katılan Buruk'un o anları geceye damgasını vurmuştu.

 

Habere Tepki Ver

2

0

1

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading