Yandex Metrica

Sitede Ara

Fenerbahçe yönetimi hakem odasını bastı: Kadıköy'de gergin anlar

Fenerbahçe yönetimi hakem odasını bastı: Kadıköy'de gergin anlar

Süper Lig'in 29.Haftası'nda oynanan ve 2-1'lik Fenerbahçe üstünlüğü ile biten Fenerbahçe, Ankaragücü mücadelesinde gergin anlar yaşandı. Maçın ilk 45 dakikasını bitiren düdüğünü çalan hakem Atilla Karaboğa, hakem odasına giderken Fenerbahçeli yöneticiler tarafından önü kesildi. Ankaragücü basın sözcüsü Hüseyin Aytekin ise maç sonrası yaptığı açıklamada bu olayı kabul etmeyeceklerini bildirdi.

Spor

23.01.2024, 20:44

JESUS VE BAKİ HAKEMİ DURDU

İlk devrenin son düdüğüyle birlikte Fenerbahçe teknik direktörü Jesus, orta sahaya kadar gidip maçın hakemi Atilla Karaoğlan'a bir şeyler söyleyip soyunma odasına gitti. Ancak Baki'nin hakemlerle diyaloğu çok daha uzun sürdü. Baki, soyunma odaları körüğünün önünde hakemlerin gelmesini bekledi.

Fenerbahçe resmen KAP'a bildirdi: Transfer görüşmeleri başladı Fenerbahçe resmen KAP'a bildirdi: Transfer görüşmeleri başladı Haberi Görüntüle

BAKİ, HAKEMİ BEKLEDİ

Soyunma odası giriş körüğünde bekleyen Baki, hakemlere uzun süre itirazda bulundu. Bir diğer yönetici Ahmet Ketenci de aynı şekilde hakeme tepki gösterdi. Hakemler, yöneticilerin çekilmesi için uzun süre saha içinde bekledikten sonra içeri girdiler. Ankaragücü Basın Sözcüsü Hüseyin Aytekin de maç sonunda yaptığı açıklamada Fenerbahçeli yöneticilerin tepkisinden ötürü hakemlere soyunma odasına zor girdiklerini söyledi.

Ankaragücü cephesinden açıklama geldi.

Mücadelenin ardından MKE Ankaragücü Basın Sözcüsü Hüseyin Aytekin açıklamalarda bulundu. Aytekin, maçın hakemi Atilla Karaoğlan'ın sahada büyük bir baskıya maruz kaldığını belirtirken, kulüp de sosyal medyadan bir duyuruda bulundu.

Aytekin: "Böyle bir baskıyla hakemlerin doğru karar vermesi mümkün değil Rakip takımın 3-4 yöneticisi tarafından hakarete varan sözlerle maçı yönetmeye başlayan bir hakem. Böyle bir baskıyla bu hakemlerin doğru karar vermesi mümkün değil. Bir senaryo yazılmış. Bir sinema filmi oynanıyor" 

Ve Adam resmen Danimarka'da Ve Adam resmen Danimarka'da Haberi Görüntüle

"SABRIMIZ KALMADI"

Hüseyin Aytekin, "Hakem, rakip takım yöneticileri tarafından hakaretler işitiyor ve bu baskıyla sahaya giriyor. Bu hakem nasıl maç yönetecek? Nasıl olacak bu iş? Türk futbolundan bu elleri nasıl çekeceğiz? Sabrımız kalmadı" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'de flaş ayrılık! Hollanda ekibine transfer oldu Fenerbahçe'de flaş ayrılık! Hollanda ekibine transfer oldu Haberi Görüntüle

HAKEM İÇERİYE GİREMEDİ

Aytekin son olarak, "Bakın bugün hakem soyunma odasına zor gitti. Anadolu'da bunu hakeme yapamazsınız. Maalesef burada bu kurallar esnetiyor. Belli birkaç takım için ligi dizayn etmek doğru mu? Türk futbolu böyle ilerlemez" şeklinde konuştu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading