Fenerbahçe'ye İtalyan piyangosu! 3 yıldıza teklif var transfer an meselesi

Fenerbahçe, yabancı sayısının düşürülmesi için bir yandan Jesus'un raporunu beklerken bir yandan gelen teklifleri değerlendirmeye aldı. Zajc’a 6 milyon, Pelkas’a 4, Tisserand’a ise 3 Euro'luk teklifler var.

Spor 30.06.2022, 11:31 30.06.2022, 11:42
Abone ol
Fenerbahçe'ye İtalyan piyangosu! 3 yıldıza teklif var transfer an meselesi

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe'de takımdan kimlerin ayrılacağı merak ediliyor. Kadrodaki yabancı sayısını düşürmek isteyen Fenerbahçe'ye İtalya'dan haber var.

YABANCI SAYISI 12'YE DÜŞECEK

Fenerbahçe, yabancı sayısının düşürülmesi için bir yandan Jesus'un raporunu beklerken bir yandan gelen teklifleri değerlendirmeye aldı. Şu an 18 yabancısı bulunan Fenerbahçe'de bu sayının 12'ye düşürülmesi hedefleniyor. Sarı-lacivertliler yabancı sayısını 12'ye düşürmesi durumunda 2 yabancı oyuncu takviyesi daha yapabilecek.

ÜÇ YILDIZA İTALYA'DAN TEKLİF VAR

Zajc’a 6 milyon, Pelkas’a 4, Tisserand’a ise 3 Euro'luk teklifler var. Bu tekliflerin tamamının İtalya Ligi'nden olması da dikkat çekti. Fenerbahçe kanadı ise bu konuda acele etmiyor. Geçen sezonun etkili ismi Zajc için 10 milyon euro'nun altında bir rakama evet demeyi düşünmeyen sarı-lacivertli yönetim yine de teknik direktör Jesus'un raporunu bekleyecek. Geçen sezon pek şans bulamayan ve oynadıkları bölgede alternatifleri çok olan Pelkas ve Tisserand'ın elden çıkarılması ise Zajc'a oranla daha kuvvetli.

ÜÇ İSİM DAHA YOLCU

Yönetim ayrıca Lemos, Caulker ve Samatta'yı da Jesus'un önerileri doğrultusunda ya satacak ya da yine kiralamaya çalışacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!