banner2

Fenerbahçe ve Trabzonspor 3 Temmuz için kapıştı! Hırsızlık suçlaması yapıldı

Son dakika haberleri... Fenerbahçe ve Trabzonspor sosyal medyadan birbirine girdi. 3 Temmuz nedeniyle 11 sene önce yaşanan şike davası olayları yeniden gündeme geldi. İşte o paylaşımlar...

Spor 03.07.2022, 12:33 03.07.2022, 12:34
Abone ol
Fenerbahçe ve Trabzonspor 3 Temmuz için kapıştı! Hırsızlık suçlaması yapıldı

Yeni sezon öncesi Fenerbahçe ve Trabzonspor, 3 Temmuz 2011 yılında yaşanan şike davası olaylarının 11.yıldönümünde kapıştı.

İki takımın resmi sosyal medya hesapları birbirine göndermede bulundu.

İlk olarak Twitter’da profil resmini 5 yıldızlı logosuyla değiştiren Fenerbahçe, kapak fotoğrafına da aynı fotoğrafı koydu. Saat 00.00’ı gösterdiğinde Fenerbahçe, “Bugün, bir 3 Temmuz’da daha, bu kez her şey bambaşka! Bugün, bir 3 Temmuz’da daha, hırsımız ilk günden fazla! Bugün, bir 3 Temmuz’da daha, vakur duruşumuzla, Biz susuyoruz!” yazılı bir video paylaştı. Videoda Başkan Ali Koç dahil olmak üzere eski futbolcu Volkan Demirel ve taraftarların susarak durduğu görüntüler yer aldı.

TRABZONSPOR'DAN FENERBAHÇE'YE 3 TEMMUZ CEVABI

Fenerbahçe'nin paylaşımına Trabzonspor'dan yanıt geldi.

UEFA resmi internet sitesini kaynak gösteren Bordo-mavililer, Fenerbahçe’ye şike imasında bulundu. UEFA’nın ilgili sayfasında, Fenerbahçe’nin Avrupa’dan men cezası aldığı yazıyor.

Fenerbahçe ise aynı paylaşıma Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçen yıl 3 Temmuz yıldönümünde kulübe yolladığı mektubu paylaşarak yanıt verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!