Fenerbahçe transfer bombasını patlatıyor! Jesus ikna etti İspanyol yıldız geliyor

Jorge Jesus'la anlaşma noktasına gelen Fenerbahçe, transferde bombayı patlatmak üzere. Jorge Jesus, Benfica'dan öğrencisi olan İspanyol yıldızı Fenerbahçe'ye getirmenin planlarını yapıyor.

Spor 17.05.2022, 12:43
Fenerbahçe transfer bombasını patlatıyor! Jesus ikna etti İspanyol yıldız geliyor

Sezon biter bitmez teknik direktör İsmail Kartal'a teşekkür edip Jorge Jesus'u açıklamak isteyen Fenerbahçe yönetimi, bir yandan da transfer çalışmalarına devam ediyor.

5 BÖLGEYE TRANSFER İSTEDİ

Jorge Jesus ile anlaşma noktasına gelen sarı-lacivertli yönetimin, takımdaki eksik bölgeler üzerine deneyimli teknik adam ile fikir alışverişi yaptığı ortaya çıktı. Fenerbahçe'nin maç kasetlerini izleyen 67 yaşındaki Jesus'un en az 5 bölgeye transfer talebinde bulunduğu kaydedildi.

FENERBAHÇE'YE İSPANYOL SOL BEK

Bu doğrultuda çalışmalarını hızlandıran Fenerbahçe,eksik bölgelere transfer için ilk teması kurdu. Fenerbahçe, Portekiz Ligi takımlarından Benfica'da forma giyen İspanyol sol bek Alejandro Grimaldo için devreye girdi. Jesus'un alınmasını istediği Grimaldo için görüşmelere başlayan Fenerbahçe yönetimi, 26 yaşındaki sol bekin menajerini ikna etmeye çalışıyor.

GRİMALDO'YA 4 YILLIK SÖZLEŞME

İspanyol sol bekin, kulübüyle sözleşmesi 2023 yılında sona eriyor. Grimaldo için cüzi miktarda bir bonservis bedeli teklif edilmesi planlanıyor. Fenerbahçe'nin Grimaldo için yaklaşık 2 milyon Euro civarında bir bonservis ücreti teklif edeceği öğrenildi. Fenerbahçe'nin Grimaldo'ya ise 1.7 milyon Euro yıllık ücret ve 4 senelik sözleşme önerdiği ortaya çıktı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!