banner2

Fenerbahçe resmi olarak duyurdu! Türk antrenör NBA'de

Son dakika haberleri... Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı antrenörü Erdem Can, yeni sezonda görevinden ayrılarak NBA'de görev alacağını açıkladı.

Spor 20.08.2021, 18:14
Abone ol
Fenerbahçe resmi olarak duyurdu! Türk antrenör NBA'de

Fenerbahçe, basketbol şubesinde çalışan Erdem Can'ın NBA'de bir takımla anlaştığını ve burada yardımcı antrenörlük yapacağını duyurdu.

FENERBAHÇE'NİN ERDEM CAN AÇIKLAMASI;

Fenerbahçe Ailesi’ne 2012 yazında katılan ve EuroLeague şampiyonluğu başta olmak üzere erkek basketbolda yaşadığımız birçok özel başarıda emekleri bulunan yardımcı antrenörümüz Erdem Can ile yollarımız karşılıklı anlaşmaya varılarak ayrılmıştır. Erdem Can, kariyerine NBA’de devam edecektir.
 
Erdem Can, takımımızda görev yaptığı süreçte ortaya koyduğu çalışma azmi ile teknik ekibimizin en önemli parçalarından biri olmuş; birçok genç antrenöre örnek teşkil edecek kişisel gelişimiyle basketbolun en prestijli organizasyonlarından biri olarak kabul edilen NBA Yaz Ligi’nde de antrenör olarak takımımızı ve ülkemizi defalarca temsil etmiştir.
 
Erdem Can, şimdi ise bir Türk antrenör olarak bir ilke imza atacak ve NBA’de yardımcı koçluk yaparak bizleri gururlandırmaya devam edecektir.
 
Değerli antrenörümüz Erdem Can’a, Fenerbahçe Ailesi’ne yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eder, kariyerindeki bu yeni dönemde kendisine sonsuz başarılar dileriz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!