banner2

Fenerbahçe'nin kiraladığı Omar Fayed ortada kaldı! Transfer, vize engeline takıldı

Fenerbahçe, yaz transfer döneminde yaptığı atılımla adından sıkça söz ettiriyor. Ancak, Sarı-Lacivertlilerin Sırbistan'ın Novi Pazar takımına kiraladığı Mısırlı savunma oyuncusu Omar Fayed, beklenmedik bir vize engeli ile karşı karşıya kaldı.

Spor 24.09.2023, 16:40
Abone ol
Fenerbahçe'nin kiraladığı Omar Fayed ortada kaldı! Transfer, vize engeline takıldı

Fenerbahçe'nin genç yeteneği Omar Fayed ve Güney Koreli oyuncu Jinho Jo, Novi Pazar'a kiralanmıştı. Ancak Fayed'in hala Fenerbahçe ile antrenmanlara katılmasının sebebi, vize işlemlerinin tamamlanmamış olması.

Fayed, vizesinin onaylanmasını beklerken, transferinin tamamlanabilmesi için gerekli izinleri almak için Türkiye'de kalmak zorunda.

YENİ TAKIMI İLE BULUŞMAK İSTİYOR

Fenerbahçe taraftarları, genç yeteneğin vizesinin en kısa sürede onaylanarak Novi Pazar'a katılmasını umuyor. Omar Fayed, yeni takımına katılmayı ve yeteneklerini Sırbistan'da sergilemeyi dört gözle bekliyor. Ancak şu an için vize sorunu, bu bekleyişin önünde bir engel olarak duruyor.

Sarı-Lacivertliler, Fayed'in vize sorununun çözülmesi için gerekli adımları atmış durumda ve genç oyuncunun en kısa sürede yeni takımına katılması bekleniyor. Transfer penceresi kapanmadan önce, Omar Fayed'in Sırbistan macerasının başlaması için Fenerbahçe camiası sabırsızlıkla bekliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!