Yandex Metrica

Fenerbahçe kongresi ne zaman 2024?

Fenerbahçe kongresi ne zaman 2024?

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün takipçileri, kulübün önemli gündem maddelerinden biri olan kongre ve başkanlık seçimi tarihini merak ediyor. Taraftarlar, kulübün geleceğini belirleyecek bu önemli toplantının ne zaman gerçekleşeceğini öğrenmek için araştırmalar yapıyorlar. Peki, Fenerbahçe kongresi ne zaman 2024?

Spor

06.06.2024, 17:03

Fenerbahçe'de başkanlık seçimi için takvim belirlendi. Mevcut başkan Ali Koç ile sarı-lacivertli camianın önde gelen isimlerinden Aziz Yıldırım, seçimlere aday olarak katılıyor. Fenerbahçe'nin 46 bini aşkın kongre üyesi bulunuyor ve seçim hazırlıkları tamamlandı. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı 30 Mayıs'ta yapıldı ancak yeterli çoğunluk sağlanamadığı için seçim ertelendi. Tüzük gereğince, ikinci Seçimli Genel Kurul'da dahi çoğunluk sağlanmasa bile Fenerbahçe'nin yeni başkanı belirlenecek. Peki, Fenerbahçe kongresi ne zaman 2024?

Beşiktaş, Immobile'yi bitiriyor! Resmi açıklama bekleniyor Beşiktaş, Immobile'yi bitiriyor! Resmi açıklama bekleniyor Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE KONGRESİ NE ZAMAN 2024?

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yaptığı açıklamaya göre, 30 Mayıs'ta gerçekleştirilen Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda gerekli çoğunluk sağlanamadığı için toplantı ertelendi. Ayrıca, açıklamada Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nın, yeterli sayı aranmaksızın 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleştirileceği belirtildi.

Galatasaray 2024-2025 Süper Lig fikstürü | Hangi takımlarla maç yapacak? Derbi tarihleri ne zaman? Galatasaray 2024-2025 Süper Lig fikstürü | Hangi takımlarla maç yapacak?... Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE KONGRESİ SAAT KAÇTA?

Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde düzenlenecek. Toplantı, sabah saat 10.00'da başlayacak. Toplantıdan sonra oy kullanma sürecinin başlatılması planlanıyor. Oy kullanma işlemleri tamamlandıktan sonra aynı gün içinde oy sayımı gerçekleştirilecek ve Fenerbahçe'nin yeni başkanı belirlenecek.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading