banner2

Fenerbahçe divan kurulunda gergin anlar! 'Ali Koç'un adamı' iddiasına yanıt

Son dakika haberleri... Fenerbahçe'de Yüksek Divan Kurulu Toplantısı başladı. Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, Ali Koç üzerinden kendisine yapılan eleştirilere cevap verdi.

Spor 05.02.2022, 11:16 05.02.2022, 12:03
Abone ol
Fenerbahçe divan kurulunda gergin anlar! 'Ali Koç'un adamı' iddiasına yanıt

Süper Lig'in 24.haftasında evinde bu akşam Başakşehir'i ağırlayacak olan Fenerbahçe'de Yüksek Divan Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Üyelikte 25 yılını dolduranlara divan kurulu üyeliğinin verildiği toplantıda, divan kurulu başkanı Vefa Küçük, Ali Koç hakkında yapılan iddialar hakkında açıklamalarda bulundu.

Kendisinin Ali Koç'un adamı olduğunu tepki veren Küçük,"Ben, Ali Koç'un adamıymışım. 'Ali Koç'un adamı Vefa Küçük'ü Divan'da bir devirelim, sırası gelince de Ali Koç'la hesaplaşalım diyorlar.' Ali Koç Başkan yokken bana Aziz Yıldırım'ın adamı dediler. Evet, ben bir adamım ama kimsenin adamı değilim" ifadelerini kullandı. 

VEFA KÜÇÜK'ÜN AÇIKLAMALARI

"3 Temmuz, kulübümüzün yaşadığı en kötü günlerdendir. Haklı davamızda başkanımıza ve yönetimimize moral verdik, destek olduk. Bugün o desteğe devam edip açacakları davalarda onların yanında olmalıyız."

"Cumhuriyetimizi kuran ve kulübümüzü ziyaret etmiş Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün heykelini kimse bugüne kadar indirememiştir, bugünden sonra da indiremeyecektir."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!