banner2

Fenerbahçe'den Ümit Özdağ'a sert tepki! Brezilyalı futbolcuya ırkçılık yapıldı iddiası!

Son dakika Fenerbahçe haberleri... Fenerbahçe resmi sitesi, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın paylaşımına cevap vererek, Brezilyalı futbolcusu Luiz Gustavo'ya sahip çıktı.

Spor 13.06.2022, 13:06 13.06.2022, 13:13
Abone ol
Fenerbahçe'den Ümit Özdağ'a sert tepki! Brezilyalı futbolcuya ırkçılık yapıldı iddiası!

Fenerbahçe, Ümit Özdağ'ın resmi Twitter sayfasından paylaştığı ve içinde Luiz Gustavo'nun da yer aldığı video hakkında açıklama yayınladı.

FENERBAHÇE'DEN ÜMİT ÖZDAĞ PAYLAŞIMI

Zafer Partisi Genel Başkanı Sayın Ümit Özdağ’ın resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım üzerine açıklamamızdır;
 
Ülkemizin siyasi çerçevedeki gündemlerinden biri olan mülteciler konusuna dair yapılan ilgili paylaşımda; Kulübümüzün ve sözleşmesi devam eden, üç yıldır formamıza saygıyla, sorumlulukla hizmet eden, takımımızın kaptanlığını yapmış bir futbolcusunun adının kullanılması, ima edilmesi kabul edilemezdir.
 
Daha önce pek çok kez vurguladığımız bir gerçeği bir kez daha en açık haliyle dile getirmek istiyoruz ki; Fenerbahçe Spor Kulübü siyaset üstü bir konumdadır. Zorla içine çekilmediği sürece hiçbir siyasi sürecin, konunun ve gündemin bir parçası olmamıştır ve olmayacaktır.
 
Bu gerçekten hareketle Sayın Özdağ’dan, futbolcumuza ve kulübümüze yapılan bu yaklaşımdan geri adım atılmasını beklediğimizi vurguluyor; kulübümüzün hiçbir siyasi gündeme dâhil edilmemesini rica ediyoruz.

ÜMİT ÖZDAĞ'DAN TEPKİ ÇEKEN LUİZ GUSTAVO VİDEOSU

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!