banner2

Fenerbahçe'de Ferreira sesleri

Fenerbahçe teklifte bulunduğu Fonseca'nın Tottenham'a gitmesi üzerine diğer alternatiflere yöneldi. Listedeki favori ismin Portekizli Abel Ferreira olduğu öğrenildi.

Spor 10.06.2021, 11:53 10.06.2021, 12:01
Abone ol
Fenerbahçe'de Ferreira sesleri

Fenerbahçe'de teknik direktör arayışı devam ediyor. Sarı-Lacivertiler'de Abel Ferreira favori duruma yükseldi. Yöneticiler, teklifte bulundukları Paulo Fonseca'nın Totttenham ile anlaşması üzerine diğer alternatiflere yöneldi. Palmeiras'la Copa America'yı kazanan Ferreira ön plana çıktı.

Fotomaç'ın haberine göre; Sarı-Lacivertliler'in gözdesi olan Portekizli hoca, Braga ve PAOK'ta iyi işler yaptı. Palmeiras'ta zirveye çıktı. Yeniden Avrupa'ya dönmek isteyen Ferreira, yüksek maaşlar talep etmiyor ve gittiği takımlarda büyük transferlere gerek görmedi. Eldeki oyuncu kadrosuyla en iyisini yapmaya çalışıyor.

Abel Ferreira'nın favori olduğu listedeki diğer adaylar ise Tedesco (Fotoğrafta), Sousa ve Castro. Alman futbolunun yeni Klopp'u, Tuchel'i Domenico Tedesco. Taktik anlamda Almanya'da bile dahi olarak görülmesi avantaj. Fenerbahçe ile bambaşka bir seviyeye çıkıp, Avrupa'nın zirvesine yükselebileceği düşünülüyor.

Diğer aday Sosa
Sürpriz isim ise Paulo Sousa, adaylar arasında en tecrübeli isim. Abel Ferreira ile görüşmede menajeri gündeme getirdi. Son ihtimal ise Luis Castro. Diğer adayların aksine hem yaşlı, hem de kariyerli değil. Ancak Shakhtar Donetsk ile yaptıkları da hayli dikkat çekici.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!