banner2

Fenerbahçe'de büyük şok! Dzeko Samandıra'yı terk etti

İstanbul, Türkiye - Fenerbahçe'nin Süper Lig'de parlayan yıldızı Edin Dzeko, ailevi acılarla sarsıldı. Bosna Hersekli futbolcu, son zamanlarda dedesi Akif Dzeko'nun vefatıyla yürekten sarsılmıştı ve üzücü bir şekilde bu acının ardından bir darbeyi daha yaşadı. Edin Dzeko'nun kayınpederi, hayatını kaybetti ve bu acı haber Dzeko'yu derinden etkiledi.

Spor 27.09.2023, 17:18 27.09.2023, 17:40
Abone ol
Fenerbahçe'de büyük şok! Dzeko Samandıra'yı terk etti

Fenerbahçe'nin Süper Lig ekiplerinden biri olarak başarılı bir performans sergileyen Edin Dzeko, ailesinin yaşadığı bu zorlu dönemde izin alarak Türkiye'den ayrıldı. Kendisine verilen izinle Bosna Hersek'e giden Dzeko, kayınpederinin cenaze törenine katılmak için ülkesine döndü. Bu trajik olay nedeniyle futbolcunun takımdan ayrılması, onun insanlığı ve ailesine olan bağlılığını bir kez daha gösterdi.

ZOR BİR SÜREÇTEN GEÇİYOR

Dzeko için son dönem oldukça zorlu geçiyor. Sadece birkaç gün önce dedesi Akif Dzeko'nun vefat haberiyle sarsılan futbolcu, hemen Bosna Hersek'e gitmiş ve dedesinin cenaze törenine katılmıştı. İstiklal Camii'nde gerçekleşen cenaze namazının ardından dede Akif Dzeko, Vlakovo Şehir Mezarlığı'nda sonsuzluğa uğurlanmıştı.

Bu acı dolu dönemde Edin Dzeko'nun, ailesine olan bağlılığı ve duygusal zorluklara rağmen kariyerine odaklanmaya çalışacağı belirtiliyor. Fenerbahçe camiası ve taraftarları, Dzeko'ya bu zorlu süreçte desteklerini sunarken, ailesine başsağlığı ve sabır diliyor. Futbolcu için bu acı günlerin bir an önce geride kalması ve sahalara dönmesi temennisiyle bekleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!