banner2

Fenerbahçe'de Arda Güler'e Ronaldo reçetesi! Yıldız isim İstanbul'a geliyor

Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus, Cristiano Ronaldo'nun özel antrenörünü kısa süre içerisinde Arda Güler için İstanbul'a getirtecek ve fiziksel gelişim için özel çalışmalar yaptıracak.

Spor 21.09.2022, 09:47 21.09.2022, 10:11
Abone ol
Fenerbahçe'de Arda Güler'e Ronaldo reçetesi! Yıldız isim İstanbul'a geliyor

Fenerbahçe ligde ve Avrupa'da fırtına gibi eserken sarı-lavivertli camia oynanan futboldan ve sahaya konulan performanstan memnun. Arda Güler'in daha uzun süre alması ve fiziksel gelişimini tamamlaması için harekete geçen Jesus, genç yıldıza Ronaldo tarifesi uygulayacak.

ARDA'YA RONALDO REÇETESİ

Jorge Jesus, Cristiano Ronaldo’nun Sporting’den Manchester United’a giderken o dönemde çalıştığı antrenörle temas kurdu. Hafta içinde o hoca, Arda Güler’in fiziğinin geliştirilmesi için Fenerbahçe’ye gelecek.

''GELİŞTİRMESİ GEREKEN ŞEYLER VAR''

Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesu, Alanyaspor galibiyeti sonrası Arda Güler hakkında yaptığı açıklamada ''Geliştirmesi gerekn şeyler var. Fiziksel olarak çok güçlü değil. Topsuz oyunda çok hız değil.'' ifadelerini kullanmıştı.

ŞANSAL BÜYÜKA NE DEMİŞTİ?

Öte yandan duayen spor yazarı Şansal Büyüka, geçtiğimiz günlerde Arda Güler'le ilgili köşesinde yazdığı yazıda şu ifadeleri kullanmıştı; "Jorge Jesus’un çok yakın çevresine Arda Güler'i sordum. Adaleleri daha gelişimini tamamlamadığı için birden aşırı yük bindirip, bu gelişimi engellemek istemiyor. Arda’yı beğeniyor ve gelişimi için çaba harcıyor."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!