banner2

Fenerbahçe Beko'nun koçundan tarihi sözler: Ölüm kalım maçına gidiyoruz

Basketbol THY Avrupa Ligi play-off çeyrek final serisi dördüncü maçında sahasında Yunanistan ekibi Olympiakos'u 73-69'luk skorla geçen Fenerbahçe Beko'nun hocası Dimitris Itoudis,mücadele sonrası basın toplantısında Yunanistan'da ki maç için önemli açıklamalarda bulundu

Spor 06.05.2023, 10:48 06.05.2023, 16:34
Abone ol
Fenerbahçe Beko'nun koçundan tarihi sözler: Ölüm kalım maçına gidiyoruz

Mücadele sonrası rakibi hakkında konuşan başantrenör İtoudis, inanılmaz bir atmosfer olduğunu belirterek taraftarına teşekkür etti.

Sağlam bir strateji uyguladıklarını anlatan Itoudis, şöyle konuştu:

"Öncelikle takımımı ve taraftarları tebrik etmek istiyorum. İnanılmaz bir atmosfer vardı. Sağlam bir strateji ile oynadık. Bizim canımızı acıtacak oyuncuları olan bir takıma karşı iyi oynadık. İkinci şanslarda sorunlar yaşadık. Top kayıplarımız oldu. Rakibimiz iyi savunması olan bir takım. Hücumda doğru kararlar aldık. Atina'ya ölüm kalım maçına gidiyoruz. Yeni bir takım olmamıza rağmen iyi basketbol oynuyoruz. Bunlar kolay olmuyor."

Rakibi hakkında konuşan İtoudis;

"Sizi her zaman kırma şansı olan bir takım. Birbirimizi karşılıklı tanıyoruz. Bir önceki maçta 72 sayıda kaldılar ama son saniyede üçlük attılar. Bugün Tyler Dorsey'nin 17 saniye kala atmaması gereken şut vardı. Bazı şeyleri hata yaparak öğreniyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!