Yandex Metrica

Sitede Ara

Fenerbahçe başkanlık seçimi bugün mü, ne zaman?

Fenerbahçe başkanlık seçimi bugün mü, ne zaman?

Fenerbahçe Kulübü başkanlık seçimi için tarih, saat ve adaylar hakkında merak edilen detaylar var. Seçim, eski başkan Aziz Yıldırım ile mevcut başkan Ali Koç arasında bir yarışa sahne olacak. İlk olarak 30 Mayıs'ta planlanan seçim, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelenmişti. Şimdi, seçim için yeni bir tarih ve saat belirlenip belirlenmediği kulüp içinde merak konusu. Peki, Fenerbahçe başkanlık seçimi bugün mü, ne zaman?
 

Spor

07.06.2024, 10:42

Gündemde, 2024 Fenerbahçe başkanlık seçiminin yeri, zamanı ve saati hakkında yoğun bir merak var. Fenerbahçe Kulübü başkanlığı için yarışacak adaylar Aziz Yıldırım ve Ali Koç olarak belirlendi. Sporseverler, Fenerbahçe başkanlık seçiminin tam tarihini, saatini ve yapılacağı yeri öğrenmek için araştırma yapıyor. Peki, Fenerbahçe başkanlık seçimi bugün mü, ne zaman?

Ve Beşiktaş'ta heyecanlandıran başlangıç! Yeni transfer Immobile startı verdi Ve Beşiktaş'ta heyecanlandıran başlangıç! Yeni transfer Immobile startı verdi Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE BAŞKANLIK SEÇİMİ BUGÜN MÜ, NE ZAMAN?

Fenerbahçe'de düzenlenmesi planlanan Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, gerekli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 8-9 Haziran 2024 tarihlerine ertelendi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, "Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 30 Mayıs 2024 tarihinde yeterli çoğunluk sağlanamadığından, ikinci toplantı tarihi olan 8-9 Haziran 2024 tarihine ertelenmiştir. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, yeter sayısı aranmadan Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde saat 10.00'da başlayacaktır" açıklamasında bulundu.

Toplamda genel kurula katılma hakkına sahip üye sayısı ise 46 bin 410 olduğu duyuruldu.

Beşiktaş, Immobile'yi bitiriyor! Resmi açıklama bekleniyor Beşiktaş, Immobile'yi bitiriyor! Resmi açıklama bekleniyor Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE BAŞKANLIK ADAYLARI KİMLER?

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, daha önce 20 yıl boyunca başkanlık yapmış olmasının ardından tekrar başkanlık için resmen aday olduğunu duyurdu. Aynı şekilde, mevcut başkan Ali Koç da tekrar aday olduğunu açıklayarak, başkanlık yarışında yer alacak diğer bir isim oldu. Eğer 23 Mayıs'a kadar başka bir aday çıkmazsa, başkanlık seçiminde Aziz Yıldırım ve Ali Koç yeniden karşı karşıya gelecek.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading