banner2

Fatih Terim'in yardımcısından olay sözler: Sacha Boey Galatasaray'ı sattı!

Son dakika haberleri... Galatasaray'ın eski antrenörü Ümit Davala, Sacha Boey hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulunarak Kamerunlu sağ bekin takımı sattığını belirtti.

Spor 24.03.2022, 13:22 24.03.2022, 13:23
Abone ol
Fatih Terim'in yardımcısından olay sözler: Sacha Boey Galatasaray'ı sattı!

Galatasaray'da uzun bir dönem Fatih Terim'in yardımcı antrenörlüğünü yapan Ümit Davala, Sacah Boey hakkında ağır sözler kullandı.

NutSpor youtube kanalında konuşan Davala, genç oyuncunun hastalığını bahane ederek Gaziantep FK deplasmanında oynamak istemediğini öne sürdü.

ÜMİT DAVALA: SACHA BOEY TAKIMI SATTI

"Galatasaray, maçtan bir gün önce idmanını statta yapıyor. Omar orta yaparken adalesinden sakatlık yaşıyor. Ona rağmen Gaziantep’e götürülüyor. Orada MR’ı çekiliyor ve doktor ‘Oynayamaz’ raporu veriyor. Ligde hep Omar oynar, Sacha Boey onun yedeğidir. Maç günü Boey, Omar’ın oynamadığını bildiği için maç günü Torrent’e ‘Ben halsizim. Antep’e karşı oynayamam’ diyor. Halsizlik, yorgunluk herkeste var zaten. Halsizlik olsa bile serum yiyip, vitamin alıp çıkar oynarsın."

ÜMİT DAVALA: BOEY'İN YAPTIĞI ŞEYTANLIK

"Ben futbolculuk dönemimde bu halde iken onlarca maça çıkmışımdır. Fedakarlık yapmışızdır. Boey’in bu yaptığında şeytanlık sezdim. Sen maç günü Galatasaray’ı satıyorsan bu şekilde, oynamam diyorsan sen de bir şeytanlık var. Galatasaray’ın sana ihtiyaç duyduğu bir dönemde sen oynamam diyorsun. Eğer başka bir teknik direktör olsaydı orada Boey’i ilk uçakla Fransa’ya gönderirdi. Boey 21 yaşında, daha hiçbir şeyi elde etmemiş. O forma çok kıymetli. Sen bu işlere girme, O formayı satmak, oynamamak gibi hiçbir lüksün olamaz. Boey’e bunu hiç yakıştıramadım. Kabul edilebilir bir durum değil. Boey’in bu tavırlarından dolayı Antep maçında Semih Kaya sağ bek oynatıldı."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!