banner2

Fatih Terim'den daha iyisini ben getirdim!

Son dakika haberleri... Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, takımın başına geçirdikleri Vincenzo Montella'nın Fatih Terim'den daha kariyerli olduğunu dile getirdi.

Spor 23.09.2021, 15:30 23.09.2021, 16:00
Abone ol
Fatih Terim'den daha iyisini ben getirdim!

Salı akşamı Beşiktaş karşısında 3-0'dan maçı 3-3 getiren Adana Demirspor'da kulüp başkanı Murat Sancak, teknik direktör Montella ve Balotelli hakkında Aydınlık'a açıklamalarda bulundu. 

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın ile gerginlik yaşayan Balotelli ile maç sonrası konuştuğunu dile getiren Sancak, " Balotelli Sergen Yalçın’ın ‘Balotelli’nin beyni yok’ dediği videosunu seyretmiş. Golden sonra da ‘Bak bende beyin var, sende var mı’ diye soruyor. Doğaldır, etki tepki meselesi. İkisi de yanlış" ifadelerini kullandı.

MURAT SANCAK: MONTELLA FATİH TERİM'DEN DAHA KARİYERLİ

Samet Aybaba'nın ardından göreve gelen İtalyan teknik adam Vincenzo Montella'nın Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'den daha kariyerli olduğunu belirten Murat Sancak, "Montella’nın en büyük farkı kariyeri. Kariyeri yetmiyor mu? Roma’yı çalıştırmış, Milan’ı çalıştırmış, Sevilla ve Sampdoria’yı çalıştırmış, Fiorentina’nın başına iki defa geçmiş biri. Bu takımları çalıştırmak kolay değil. Fatih Terim bir tek Fiorentina ve Milan’ı çalıştırdı. Türkiye’nin en kariyerli hocasından daha kariyerli bir hoca getirdik" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!