banner2

Ersun Yanal'dan Stefan Kuntz'u eleştirenlere tepki: Yanlış zaman!

Eski A Milli Futbol Takımı teknik direktörlerinden Ersun Yanal, Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz hakkındaki eleştirilere karşı çıkarak, Türkiye Milli Takımının Kuntz yönetiminde grup lideri olduğunu ve bu süreçte Kuntz'un geleceği hakkında yapılan tartışmaların zamanlamasının yanlış olduğunu belirtti.

Spor 07.09.2023, 17:43
Abone ol
Ersun Yanal'dan Stefan Kuntz'u eleştirenlere tepki: Yanlış zaman!

Ersun Yanal, Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz hakkında yapılan eleştiriler tepki verdi ve bu eleştirilerin zamanlamasının yanlış olduğunu söyledi. Yanal, milli takımın Stefan Kuntz yönetiminde grup lideri olduğunu ve önemli bir süreçten geçtiğini belirterek, teknik direktörün geleceği hakkında yapılacak tartışmaların zamansız olduğunu ifade etti.

SÜPER LİG DEĞERLENDİRMESİ

Yanal ayrıca Süper Lig'de yüksek bütçeli transferlerin kulüpler için büyük riskler taşıdığını ifade etti ve Fenerbahçe ile Galatasaray'ın bu sezon büyük transferler yaparak ön plana çıktığını belirtti. Yüksek maliyetli transferlerin kulüplere nasıl bir etki yapacağını ise zaman göstereceğini söyledi.

Fenerbahçe'nin bu sezon şampiyonluk için iyi bir kadroya sahip olduğunu ve yerli oyuncu kalitesinin diğer takımlardan önde olduğunu ifade eden Yanal, Türkiye Ligi'nde rekabetin arttığını ve şampiyonluğun son ana kadar kızışacağını dile getirdi.

Ayrıca, Galatasaray'ın Arjantinli golcüsü Mauro Icardi'yi övdü ve onun takıma büyük bir katkı sağladığını belirtti.

ZAMANINDA GÜNDEME GETİRİLMELİ

Yanal, teknik direktörlerin ve futbolcuların eleştirilmesinin maçlar tamamlandıktan sonra yapılması gerektiğini ve bu tür tartışmaların zamanında gündeme getirilmesinin gerekli olduğunu vurguladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!